Nie wylogowuj mnie

Koszyk [
0
]
Strona główna > Artykuły > APACER > Embedded Systems

Zapisuj swe dane w bezpieczny sposób na przemysłowej karcie CF Apacer

Zalety/cechy:

  1. przemysłowa karta Compact Flash zgodna ze specyfikacją CFA 4.1
  2. chip SLC
  3. przełącznik dla ochrony karty przeciwko zapisowi
  4. transmisja danych aż PIO-6, Multi-Word DMA-4, Ultra DMA-5
  5. odczyt/zapis sekwencyjny - 40/30 MB/sek.
  6. 24 bitowa funkcja ECC i zaawansowane zarządzanie wykorzystaniem bloków
  7. dostępne o pojemności 128 MB – 16 GB
  8. zakres temperatury 0 aż +70°C oraz -40 aż +85°C
  9. standartowe złącze 50-pinowe

Do bezpiecznego zapisu cennych danych w trudnych warunkach przemysłowych, potrzebne jest niezawodne medium. APACER wchodzi na rynek z piątą już generacją kart Compact Flash Industrial CF5 i CF5 Plus.

Kartę zaprojektowano tak, aby odpowiadała surowym wymogom, co do niezawodności zapisu danych oraz ochrony przeciwko przepisaniu. Proste przestawienie przełącznika w dolnej części karty pozwala, aby dane były tylko odczytywane, przez co chronione są przed przypadkowym skasowaniem, lub umyślnym uszkodzeniem poufnych informacji.

APACER CFC 5 oraz CFC 5 Plus odpowiadają wymogom specyfikacji CFA 4.1. Zastosowany chip SLC (single level chip) oraz inteligentny system odzyskania po awarii zasilania składają się na niezawodność karty. Aby dane zostały zachowane poprawnie, CF 5 zawiera 24 bitową sprzętową funkcję ECC (error checking and correction), zaawansowaną technologię zarządzania wykorzystaniem bloków (wear levelling and block managment) oraz S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology). Wspierany jest transfer danych aż PIO-6, multi-word DMA-4 oraz Ultra DMA-5. Dostępne są w standartowym zakresie temperatur roboczych 0 aż +70°C jak również w zakresie poszerzonym -40 aż +85°C. Wyjątkowe właściwości kart pamięci CFC 5 uzupełnia wysoka odporność na wilgoć, uderzenia i wstrząsy. Wszystkie te cechy sprawiają, że karty pamięci APACER CFC 5 i CFC 5 Plus idealnie nadają się do zastosowania w sektorze medycznym, obronnym oraz motoryzacyjnym, jak również wszędzie tam, gdzie wymagany jest najwyższy poziom niezawodności i bezpieczeństwa. Bliższych informacji udzieli Apacer CF5 datasheet. W razie zainteresowania dowolną z kart pamięciowych z serii CF5 prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl.

Data publikacji 13.12.2011
W przypadku użycia artykułu na Waszej stronie, prosimy również podać jego źródło: http://www.soselectronic.pl/?str=1004
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. Dalsze informacje