Nie wylogowuj mnie

Koszyk [
0
]

Profil firmy

Jesteśmy jednym z największych niezależnych dystrybutorów elementów elektronicznych w Europie środkowej.

Pokrywamy dostawami przede wszystkim rynek Unii Europejskiej, ale realizujemy również dostawy do reszty świata. Centrala i główne centrum logistyczne znajduje się na Słowacji, w Koszycach. Nasza grupa handlowa SOS electronic europe zrzesza cztery spółki dystrybucyjne w Niemczech, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Bezpośrednie zastąpienie handlowe mamy również w Polsce i w Rumunii.

SOS = Suppliers Of Solution

Nie dostarczamy tylko komponenty, ale też kompleksowe rozwiązania.

Nasza grupa handlowa SOS electronic zajmuje się dystrybucją hurtową elementów elektronicznych dla produkcji przemysłowej.

Dostarczamy szeroki zakres elementów:
 • półprzewodnikowych,
 • pasywnych,
 • optoelektronicznych,
 • oraz elektromechanicznych
 • jak również narzędzi, techniki pomiarowej i lutowniczej.
W naszej ofercie produktów znajdą Państwo ponad 200.000 typów elementów elektronicznych, z których ponad 15.000 mamy na magazynie do natychmiastowego odbioru.
Jakość naszych produktów i usług jest dla nas priorytetem.
Dlatego współpracujemy z największymi światowymi producentami elementów elektronicznych, dla których zapewniamy wyłączną dystrybucję ich produktów. Potwierdzeniem jakości są przede wszystkim zadowoleni klienci z ponad 87 krajów świata.

Przynosimy kompleksowość rozwiązań.
Jako jeden z liderów na europejskim rynku dystrybucji elementów elektronicznych, oferujemy naszym klientom nie tylko części elektroniczne, ale kompleksowość rozwiązań. To znaczy, że naszym klientom oferujemy, zamiast samej tylko pasywnej sprzedaży, usługi kompleksowe, od szkolenia, wstępnego wsparcia technicznego, dystrybucji próbek, dostaw dla serii 0 aż po produkcję seryjną.

SOS electronic to synonim jakościowych części elektronicznych, ale są to równocześnie ludzie, którzy na co dzień z uśmiechem na twarzy dostarczają dla Państwa rozwiązania dla Państwa biznesu. Komponenty nie tylko dystrybujemy, ale również je rozumiemy.

PAŃSTWA POTRZEBY – NASZE ROZWIĄZANIA

Naszymi klientami są przede wszystkim przemysłowi producenci urządzeń elektronicznych z różnych dziedzin, produkujący peryferie komputerowe, technologie komunikacyjne, urządzenia przenośne, technikę pomiarową i regulacyjną, jak również produkty przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego, zbrojeniowego lub dla służby zdrowia. Współpracujemy również ze spółkami projekcyjnymi, hurtowymi i detalicznymi dystrybutorami elementów elektronicznych.
 
 
 
 
 
 

Wiedzieli Państwo że ...?

 1. Jesteśmy na rynku już od 24 lat
 2. Mamy bezpośrednich przedstawicieli w 6 krajach
 3. Nasi zadowoleni klienci znajdują się w ponad 100 krajach świata
 4. Współpracujemy z ponad 100 światowymi producentami elementów elektronicznych
 5. W ofercie mamy ponad 200.000 elementów elektronicznych
 6. Ponad 15.000 wybranych typów mamy na magazynie w naszym centrum dystrybucyjnym
 7. Towar wysyłamy do Państwa jeszcze w dniu zamówienia
 8. Udzielamy prężnego i profesjonalnego wsparcia technicznego od zespołu inżynierów
 9. Nasi klienci nagradzani są za swoje zakupy w ramach programu wiernościowego
 10. Mamy wsparcie wielojęzyczne (SK, CZ, HU, PL, RO, DE, EN)
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. Dalsze informacje