Nie wylogowuj mnie

Koszyk [
0
]
Strona główna > Artykuły > STMICROELECTRONICS > Półprzewodniki

DVi, HDMi, USB, ethernet ... wszystko wymaga ochrony ESD

Zalety / cechy:

  1. ESD ochrona 4 linii
  2. zgodne z IEC61000-4-2 level 4
  3. potrafi ochronić również zasilanie (Vbus)
  4. ultra niska pojemność 0,6pF/865 MHz
  5. wyjątkowa integralność danych, do zastosowania nawet do 1,65Gbit/sec
  6. szybka odezwa
  7. obudowa SMD SOT23-6L
  8. wyższa niezawodność dzięki integracji monolitycznej

Element monolityczny DVIULC6 do ochrony ESD sygnałów o wysokich prędkościach jest gwarancją wysokiej niezawodności i długiego okresu życia urządzeń, zwłaszcza w środowisku przemysłowym.

Może już mieli Państwo urządzenie, które bez jawnej przyczyny przestało działać, albo, co jeszcze gorsze – zaczęło działać z nie objaśnionymi przerwami. Powodem prawdopodobnie może być uszkodzenie przez energię elektrostatyczną. Konsekwencje takiego uszkodzenia są zawsze nieprzyjemne a często również trudne do wykrycia. W większości przypadków często wystarczyłoby, aby urządzenie zawierało układy ochrony ESD. Cena takich elementów to tylko ułamek ceny w porównaniu do potencjalnych szkód, które ESD (electrostatic discharge) potrafi wyrządzić. Dla skutecznej ochrony przeciwko elektryczności statycznej zazwyczaj potrzebne jest spełnienie dwu głównych warunków: zastosować odpowiednie elementy ochronne jak również starannie zaprojektować płytkę PCB z minimalnymi indukcyjnościami pasożytniczymi.

DVIULC6-4SC6 to nowoczesny element od ST Microelectronics, przeznaczony do ochrony ESD szerokiej gamy linii wysokich prędkości jak DVI, HDMI, IEEE1394, USB, Ethernet, linie video oraz karty SIM w urządzeniach komunikacyjnych. W miniaturowej obudowie SMD SOT23-6L potrafi chronić aż 4 sygnały niezależne jak również chronić zasilanie (Vbus/GND), dzięki zintegrowanemu transilowi. Z swoją ekstremalnie niską pojemnością 0,6pF i wyjątkową zgodnością pojemności wobec GND, jak również pomiędzy poszczególnymi wejściami, zapewnia wysoką integralność sygnału i umożliwia bezproblemową ochronę również sygnałów parowych, bez zniekształceń asymetrycznych do prędkości aż 1,65 Gbit/s. DVIULC6-4SC6 stanowi zintegrowane rozwiązanie monolityczne o wysokiej niezawodności, zapewniające zgodność ze standardami ESD na poziomie urządzenia a przez to również większą odporność na poziomie systemu.

Opis szczegółowy znajduje się w datasheet DVIULC6-4SC6.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl.

Data publikacji 05.03.2012
W przypadku użycia artykułu na Waszej stronie, prosimy również podać jego źródło: http://www.soselectronic.pl/?str=1050
Będąc płatnikiem VATu w UE, czyli posiadając tak zwany NIP europejski, i rejestrując się w naszym sklepie internetowym otrzymasz niższe ceny.Rejestracja klienta
Informacja on-line z firmy SOS electronic
Zaktualizowano 2016-05-27 04:30:30
ZdjęcieTyp
Opis
Numer artykułu, Rodzaj
ProducentNa stanie
*Zagraniczny magazyn
(Oczekujący )
Cena bez VAT
Waluta: 
DVIULC6-4SC6

DVIULC6-4SC6

ESD protection for SIM, USB, IEEE, HDMI SOT23-6L
Numer artykułu: 68080, S, RoHS
Więcej informacji: dviulc6-4sc6.pdf
Transil SMD
STMICROELECTRONICS
4400 szt
-
(-)
5+/1.7477 PLN
10+/1.6862 PLN
50+/1.5237 PLN
200+/1.4184 PLN
3000+/1.1110 PLN
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. Dalsze informacje