Nie wylogowuj mnie

Koszyk [
0
]

Poznaj w praktyce części elektroniczne na nowych warsztatach Pizza workshop

Uwaga projektanci! Nie trzeba już łamać sobie głowy z aplikacjami samemu. Spróbujcie programowania i rozwoju aplikacji modułów pod kierownictwem specjalistów prosto z szeregów producentów.
W myśl konceptu „SOS = Supplier of Solutions“ przynosimy oprócz dostawy samych części, również wartość dodaną w formie praktycznych warsztatów technicznych.

Aktualne warsztaty

Dziękujemy Państwu za wsparcie. Na następnych warsztatach spotkamy się już niedługo.

O dokładnych terminach i miejscach, w których będą się one odbywały, będziemy informować Państwa na tym miejscu.

Już teraz jednak można się niewiążąco przedrejestrować!


Aktualne webinaria

Czym jest Pizza Workshop?
Pizza Workshop, to tematycznie ukierunkowane szkolenia, na których można dowiedzieć się więcej o praktycznych zaletach różnych części i modułów elektronicznych, uzyskać informacje bezpośrednio od producentów zwłaszcza to, w jaki sposób jak najlepiej wykorzystać je w praktyce jak również wprost na miejscu wszystkiego spróbować na poszczególnych modułach.

Dlaczego Pizza Workshop?
Z prostego powodu. Chcemy, aby czuli się Państwo przyjemnie, „rozwojowo” :) Dlatego warsztaty będą prowadzone w komfortowy sposób, w nieformalnej i wyluzowanej atmosferze. Nieformalne ubranie, otwarta dyskusja, zamiast formalnego obiadu po prostu pizza i soft drinki...

Jak wziąć udział w Pizza Workshopie?
Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem formularza on-line. Dokładny harmonogram warsztatów, wraz ze szczegółowymi informacjami, znajdą Państwo zawsze aktualnie na tej oto stronie internetowej (sekcja w prawo).
Uwaga, liczba uczestników każdych warsztatów jest zawsze ograniczona.

Zrealizowane warsztaty

Europejscy inżynierowie projektowali urządzenia GSM / GPRS / GPS


Quectel i moduł M66 były w maju gorącym tematem dla projektantów z czterech europejskich krajów.
2015.05.28.Czy już wypróbowałeś komunikacji szeregowej przez Ethernet?


Ponad 50 projektantów testowało moduły Wiznet podczas warsztatów „Pizza workshop” odbywających się w Brnie, Bratysławie i Budapeszcie.
2015.10.01.Czy na prawdę wiesz jak komunikować się wykorzystując xPico WiFi?


Ponad 50 projektantów z Węgier, Republiki Czeskiej, Słowacji oraz Polski już to potrafi dzięki warsztatom „Pizzaworskop” z firmą Lantronix.
2015.10.30.Co mają ze sobą wspólnego numery: 4, 7, 20 i 68?


Wspólnym mianownikiem tych pozornie niezwiązanych ze sobą liczb jest Pizzaworkshop Quectel. 68 programistów z 4 krajów spotkało się z przedstawicielami Quectel w 7 miastach, by praktycznie spróbować pracę z LTE modułami EC20.
2016.05.19.
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. Dalsze informacje