Nie wylogowuj mnie

Koszyk [
0
]
Strona główna > Artykuły > SOS ELECTRONIC > Niezaklasyfikowane

Z nowym katalogiem rozwiązań oszczędzają Państwo czas kilkakrotnie!

10. wydanie naszego katalogu jest inne! Inspiracje dla rozwoju, szybkie wyszukiwanie, linki do informacji on-line, ... To tylko parę innowacyjnych korzyści dla efektywnej pracy z nim.

Na pewno znają Państwo następujące hasło: Czas to pieniądz! Czym więcej go zaoszczędzisz/odzyskasz, tym jesteś bogatszy...

Z naszym nowym katalogiem rozwiązań oszczędzają Państwo swój czas roboczy kilkakrotnie:

1. Bardziej kompleksowy przegląd na o połowę mniej stronach
Udało nam się przygotować nowoczesny katalog, który kompleksowo przedstawi Państwu naszą ofertę części elektronicznych. W odróżnieniu od poprzednich wydań pominęliśmy informacje, które szybko stawały się nieaktualnymi i uzupełniliśmy dalsze dane techniczne i zalecenia. Zyskują więc Państwo więcej kompleksowych informacji na połowie stron.

2. Szybkie wyszukiwanie
Cały nasz asortyment znajdą Państwo na przejrzystej planszy obrazkowej na dwu stronach (str. 12-13). Właśnie ta plansza jest jakimś imaginarnym „portierem”, który szybko skieruje Państwa do właściwego rozdziału. Jeżeli szukają Państwo konkretnej marki, lub producenta, szybko można się zorientować w indeksie marek (str. 14-17).

3. Szybkie porównywanie parametrów technicznych
Większość produktów posegregowana jest w przejrzystych tabelach z danymi technicznymi. Jednym rzutem oka można więc odczytać i porównać potrzebne parametry i wybrać odpowiedni typ części.

4. Proste połączenie z zawartością on-line
Aby umożliwić Państwu szybki dostęp do najaktualniejszych informacji, przygotowaliśmy kilka sposobów połączenia między katalogiem papierowym a naszymi stronami internetowymi. Do wyszukiwania na naszych stronach mogą Państwo wykorzystać pojedyncze kody QR, lub hasła kluczowe.

5. Inspiracja dla rozwoju w jednym miejscu
Każdy rozdział posiada swój wstęp ogólny, który opisuje różne możliwości rozwiązań w danej dziedzinie. Np. dla komunikacji znajdą Państwo zaraz na wstępie opisane konkretne możliwości i typy (GSM, GPRS, GPS, Bluetooth, LAN, WiFi, RFID, ZigBee, USB, RS485, 434/868 MHz RF,...).

 • Zamówienie katalogu w wersji drukowanej za pośrednictwem OnlineShop-u

 • Będzie nam miło, jeżeli wypróbują Państwo pracę z naszym nowym katalogiem, i podzielą się z nami swoimi doświadczeniami np. za pośrednictwem nast. formularza...

  Data publikacji 11.12.2012
  W przypadku użycia artykułu na Waszej stronie, prosimy również podać jego źródło: http://www.soselectronic.pl/?str=1223
  Będąc płatnikiem VATu w UE, czyli posiadając tak zwany NIP europejski, i rejestrując się w naszym sklepie internetowym otrzymasz niższe ceny.Rejestracja klienta
  Informacja on-line z firmy SOS electronic
  Zaktualizowano 2016-05-25 04:30:28
  ZdjęcieTyp
  Opis
  Numer artykułu, Rodzaj
  ProducentNa stanie
  *Zagraniczny magazyn
  (Oczekujący )
  Cena bez VAT
  Waluta: 
  SOS Solutions Catalogue 2015 (reprint)

  SOS Solutions Catalogue 2015 (reprint)

  Catalogue of Solutions from SOS electronic (english)
  Numer artykułu: 119761, A, RoHS
  SOS electronic catalogues
    508 szt
  -
  (-)
  Oferta specjalna
  4.3763 PLN
  Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. Dalsze informacje