Nie wylogowuj mnie

Koszyk [
0
]
Strona główna > Artykuły > QUECTEL > Moduły komunikacyjne

Webinarium SOS - Przesuń swoją aplikację GSM na wyższy poziom


Program webinarium:
 • Przegląd produktów Quectel
  • moduły GSM/GPRS, GNSS oraz WCDMA
 • Przedstawienie modułu M95
  • cechy i funkcje
 • komendy AT
  • podstawowe komendy AT (SMS/Call/TCP/UDP)
  • komendy funkcji specjalnych (FTP/MMS*/HTTP/Ecall/QuecLocator)

Już teraz mogą Państwo zarejestrować się na następne webinaria, które dla Państwa przygotowujemy. Więcej informacji o aktualnych webinariach znajdą Państwo na www.soselectronic.pl/webinar.

Ponad 60 uczestników wzięło udział w webinarium Quectel. O czym to całe było? Szczegóły komend AT zainteresowały projektantów. Zapis wideo z tego webinarium mogą Państwo obejrzeć online.

Webinarium SOS odbywało się tym razem pod znakiem modułów GSM/GPRS Quectel. Nicholas Xu zademonstrował praktycznie przykłady programowania podstawowych komend AT, jak również tych specjalnych jak np. QuecLocator.

Spośród wszystkich uczestników, którzy wypełnili po webinarium nasz kwestionariusz, wylosowaliśmy zdobywcę zestawu ewaluacyjnego M10 EVB KIT oraz modułu M95 TE-A, którym stał się Tomáš Tóth ze spółki Zadako s.r.o.

Serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy do rejestracji na dalsze webinaria, które przygotowujemy dla Państwa. Więcej informacji o aktualnych webinariach znajdą Państwo na www.soselectronic.pl/webinar.

WIĘCEJ o marce Quectel...

Zapis wideo z tego webinarium mogą Państwo obejrzeć online.Data publikacji 30.09.2013
W przypadku użycia artykułu na Waszej stronie, prosimy również podać jego źródło: http://www.soselectronic.pl/?str=1405
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. Dalsze informacje