Nie wylogowuj mnie

Koszyk [
0
]
Strona główna > Artykuły > KONTAKT CHEMIE > Narzędzia

Label off usuwa nie tylko naklejki

Zalety/cechy:

  1. skuteczny środek do usuwania naklejek
  2. usuwa również inne substancje „klejące“ jak smoły i żywice
  3. łagodny dla tworzyw sztucznych
  4. uniwersalny środek dla każdego warsztatu i biura

Ten ciekawy spray z oferty Kontakt Chemie posłuży w biurze, ale również podczas produkcji elektroniki i w wielu innych dziedzinach.

Label off - czyli „ściągacz etykiet“ zdradza główny cel zastosowania tego środka. To jednak nie wszystko. Ponieważ Label Off to mieszanka rozpuszczalników, która szczególnie dobrze rozpuszcza substancje klejące, można go z powodzeniem zastosować wszędzie tam, gdzie potrzeba usunąć resztki po taśmach klejących lub inne trudne do usunięcia substancje jak smoły i żywice. Pomimo mocnego działania, środek jest nieszkodliwy dla większości tworzyw sztucznych, nie można go stosować jedynie na polistyrenie i poliwęglanie. Label Off można stosować nawet na tekturze/ pudełkach papierowych.

Label Off je bardzo prosty w użyciu – wystarczy rozpylić cienką warstwę środka na naklejkę lub inne miejsce, które chcemy oczyścić, i pozwolić działać na około 2 minuty. Następnie naklejkę zwykle można odkleić w całości. Ewentualne resztki usuwamy przez ponowne spryskanie Label Off i następnie zetrzemy (papierową) ścierką.

Bliższe informacje znajdą Państwo w karcie katalogowej Label Off. Label Off mamy stabilnie na magazynie. W razie zainteresowania prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl.

Data publikacji 18.06.2015
W przypadku użycia artykułu na Waszej stronie, prosimy również podać jego źródło: http://www.soselectronic.pl/?str=1436
Będąc płatnikiem VATu w UE, czyli posiadając tak zwany NIP europejski, i rejestrując się w naszym sklepie internetowym otrzymasz niższe ceny.Rejestracja klienta
Informacja on-line z firmy SOS electronic
Zaktualizowano 2016-05-27 04:30:30
ZdjęcieTyp
Opis
Numer artykułu, Rodzaj
ProducentNa stanie
*Zagraniczny magazyn
(Oczekujący )
Cena bez VAT
Waluta: 
LABEL OFF 50 200ml = SOLVENT 50

LABEL OFF 50 200ml = SOLVENT 50

Label off cleaner
Numer artykułu: 33211, S, RoHS
Więcej informacji: LabelOff50_TDS.pdf
Spreje
KONTAKT CHEMIE
746 szt
-
(-)
21.7804 PLN
3+/19.8921 PLN
12+/18.6187 PLN
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. Dalsze informacje