Nie wylogowuj mnie

Koszyk [
0
]
Strona główna > Artykuły > SOS ELECTRONIC > Niezaklasyfikowane

Wysyłamy do Państwa gigantyczne pozdrowienia noworoczne, przyprószone pierwszym śniegiem

Ciekawostki w przygotowania SOS PF 2014:

  1. podczas 3 dni udział wzięło 60 dzieci
  2. zużyto 10 litrów farb i 80 pędzli
  3. rozlano 0 litrów farby
  4. pomalowaliśmy 7x4 = 28 metrów kwadratowych
  5. wykonano 9.685 zdjęć do przygotowania filmu
  6. zużyliśmy 2 wiadra śniegu
  7. wzajemnie oddaliśmy sobie nieskończoną masę radości, śmiechu i dobrego humoru

28 m2, 60 dzieci, 80 pędzli, 10 litrów farby a na dodatek wiele radości i śmiechu. Czyli jak przygotowywaliśmy dla Państwa nasze DZIĘKUJEMY :-)

Już dawno nic nas tak nie połączyło, jak przygotowanie tego pozdrowienia noworocznego dla Państwa. Zespół dziesiątek dzieci (być może nadziejnych SOS-ciaków), przy wydatnym, również moralnym, wspieraniu nas, pracowników SOS, własnoręcznie przez 3 dni malował rekordowo wielkie pozdrowienie o wymiarach 7 x 4 metry.

Jego wygląd ostateczny, który wisi na froncie nowo-zbudowanej części naszego centrum dystrybucyjnego, „ochrzciliśmy” autentyczną walką na śnieżki z pierwszego tegorocznego śniegu.

Również w taki sposób chcemy potwierdzić, że dostają Państwo od nas więcej niż tylko części elektroniczne. Dostają Państwo rozwiązania! Rozwiązania dla rozwoju i produkcji elektroniki, ale również rozwiązania na dobry humor...

Dziękujemy za wsparcie w roku 2013 a na rok 2014 pragniemy przekazać Państwu chociaż część pozytywnej energii i dobrego humoru z przygotowania naszego „DZIĘKUJEMY“ – koniecznie należy obejrzeć film :-)

PS: Szczere „dziękujemy” należy się dziecięcym artystom oraz ich nauczycielom Mgr. Zuzane Šimoňákovej, Mgr. Margite Kolačkovskej, PaedDr. Adriane Andrejkovej oraz malarzowi akad. Tomášovi Čepekovi z Podstawowej szkoły artystycznej na ul. Bernolákovej w Koszycach.
Byliście po prostu fantastyczni! :-)


SOS cinema

Data publikacji 20.12.2013
W przypadku użycia artykułu na Waszej stronie, prosimy również podać jego źródło: http://www.soselectronic.pl/?str=1449
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. Dalsze informacje