Nie wylogowuj mnie

Koszyk [
0
]
Strona główna > Artykuły > TE Connectivity > Electromechanical components

TE Connectivity może być również w Państwa urządzeniu

Zalety / cechy:

  1. wyjątkowy producent z szerokim asortymentem
  2. złącza, wiązki kablowe i inne elementy do transmisji energii, danych i sygnałów
  3. pewność długotrwałej dostępności
  4. wysoka jakość po przystępnej cenie

Jako oficjalny dystrybutor potrafimy zapewnić Państwu praktycznie dowolny z produktów TE Connectivity – światowego producenta konektorów.

Jeżeli przypominamy „producenta konektorów“, musimy dodać, że spółka TE Connectivity zajmuje się rozwojem i produkcją konektorów, ale również wielu innych części do transmisji energii, danych i sygnałów. Jeżeli znajome są Państwu nazwy jak AMP, Tyco, Schrack, Axicom, Raychem i wiele innych, to chyba wiedzą Państwo, że wszystko to są marki spółki TE Connectivity. 90 000 pracowników w 50 krajach to też liczby godne szacunku.

Produkty TE Connectivity znajdują swoje miejsce przede wszystkim wszędzie tam, gdzie chcemy mieć pewność długotrwałej dostępności i wyjątkowej jakości po przystępnej cenie. Nic więc dziwnego, że z tych i dalszych powodów znajdujemy elementy TE Connectivity u większości światowych producentów we wszystkich dziedzinach przemysłu. Dosłownie olbrzymie portfolio TE Connectivity gwarantuje, że prawie na pewno Państwo znajdą w nim części odpowiednie do Państwa aplikacji.

Chyba jedyną „wadą“ ekstremalnie szerokiego programu produkcyjnego TE Connectivity jest to, że bezpośrednio w naszym magazynie znajdziemy tylko bardzo małą część dostępnych produktów. To jednak nie stanowi żadnej przeszkody w pomyślnej dostawie, jedyne czego nam potrzeba jest to - aby dali nam Państwo informację o swoich potrzebach. Zazwyczaj będziemy w stanie dostarczyć daną część w krótkim terminie, a na dodatek – często zamieścimy taką część w naszym standardowym asortymencie magazynowym, przez co zyskują Państwo gwarancję praktycznie natychmiastowej dostępności z naszego magazynu.

W razie zainteresowania dowolnymi produktami z oferty TE Connectivity prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl.


SOS cinema

Data publikacji 27.05.2014
W przypadku użycia artykułu na Waszej stronie, prosimy również podać jego źródło: http://www.soselectronic.pl/?str=1526
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. Dalsze informacje