Nie wylogowuj mnie

Koszyk [
0
]

Terminy i warunki współpracy

Zamówienie

Zamówienia przyjmujemy e-mailem lub faksem. Proszę pamiętać, aby podać nam prawidłowe numery części. Dla zapewnienia konkurencyjności cen, działamy z zasadą minimalnej wielkości zamówienia (MOQ). Jeśli twoje zamówienie ma niewielką wartość to zostanie automatycznie zwiększona do minimalnej wielkości zamówienia. Próbki nie są objęte niniejszą umową. Zamówienia muszą mieć minimalną wartość 25 EUR, z wyjątkiem zamówień próbek.

Cennik

Wszystkie ceny są cenami netto i nie obejmują ubezpieczenia i kosztów spedycji / wysyłki. Ceny podlegają krótkoterminowym zmianom bez uprzedniego powiadomienia. Ceny zmieniają się codziennie.

Płatność

Gdy zaczynamy współpracę z nowym klientem, wymagamy płatności z góry. Po okresie dwunastu miesięcy klient może ubiegać się o kredyt i termin płatności trzydziestu (30) dni od daty wystawienia faktury.

Formy płatności

Akceptujemy płatności elektroniczne.
Nazwa BankuBank Pekao SA
Adres BankuŁódzkie Centrum Korporacyjne, Al. Grzegorza Palki 5, 91-402 Łódź
Numer konta w PLNIBAN: PL42 1240 3060 1111 0010 1978 6336
Numer konta w EURIBAN: PL24 1240 3060 1978 0010 1978 6378
Należy pamiętać, że kupujący ponosi wszystkie opłaty bankowe.

Przyjmujemy również płatności pośrednictwem systemu PayPal dla małych kwot do 100 EUR.

Dostawa i spedycja

Zamówione produkty zostaną wysłane z naszego magazynu w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności / zamówienia. Z ok. 8000 artykułów na stałe na stanie, mamy możliwości zapewnić dużą dostępność zasobów i krótki czas dostawy. Jeśli produkty, które zostały zamówione, i nie są obecnie dostępne to zostaną sprowadzone najszybciej jak to możliwe.

Można wybrać sposób dostawy

Przesyłki przekazywane są z naszego magazynu w Koszycach przede wszystkim za pośrednictwem GLS.
Waga (kg.) 0,1 - 10 kg 10,01-25 kg 25,01-40 kg
Cena (EUR) 4,90 EUR 11,00 EUR 13,00 EUR
Cena (PLN) 20,00 PLN 45,00 PLN 55,00 PLN
Koszty dostawy zostaną dodane do wartości faktury. Na życzenie wysyłamy przez dostawcę wybranego przez Odbiorcę. Jeśli zdecydujesz się na wybór określonego spedytora to prosimy o kontakt z nami, a my doradzimy najszybszą i najtańszą formę transportu. Należy pamiętać, że całkowite koszty są obliczane w oparciu o wagę wszystkich zamówionych produktów. Prosimy o podanie rodzaju przesyłki: standardowa lub ekspresowa. Koszty przesyłki oparte są na aktualnych cennikach podanych przez spedytora.

Gwarancja

Udzielamy gwarancji na okres dziewięćdziesięciu (90) dni od daty dostarczenia produktu do klienta. W przypadku wadliwego artykułu lub źle wydanej pozycji, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać tą sprawę jak najszybciej. Prosimy o wypełnienie formularza "RMA ".

Poniżej znajduje się plik PDF z którego można pobrać i wydrukować Zgłoszenie RMA.

Otrzymasz numer RMA (Return Material Authorisation) od nas jak najszybciej. Dopiero po otrzymaniu numeru RMA, zapakuj towaru bezpiecznie, napisz numer RMA wyraźnie i dużymi literami na zewnątrz paczki, a następnie wyślij do nas paczkę w ciągu 2 tygodni. My zajmiemy się resztą!

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. Dalsze informacje