Nie wylogowuj mnie

Koszyk [
0
]

Droga zamówienia

1. Przyjęcie zamówienia
Państwa zamówienie wprowadzimy w nasz system informacyjny.
Zamówienia można przesyłać w różny sposób:
2. Realizacja zamówienia i wydanie listu przewozowego
Jeżeli zamawiany towar jest na magazynie, w systemie informacyjnym wygenerujemy list przwozowy. Wszystko przebiega w formie elektronicznej, nie jest drukowany żaden dokument papierowy.
Towar ekspediujemy zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, w którym zostało przyjęte zamówienie, jednak najpóźniej na dalszy dzień roboczy. Ponadto, jeżeli wybrali Państwo transport UPS albo GLS, towar zostanie dostarczony na terenie Słowacji do 24 godzin.
3. Przygotowanie dokumentów w magazynie towaru
Po opracowaniu zamówienia następuje w magazynie druk listu przewozowego oraz etykiet, które naklejane są na poszczególne opakowania towaru osobno.
Wszystkie dokumenty drukowane są w kolejności, w jakiej nadchodzą zamówienia.
4. Własne przygotowanie pozycji towarowych
List przewozowy z etykietami włożony jest do pojemnika i przesuwa się do sektora 1, gdzie czeka na przejęcie przez pracowników pracujących w danym sektorze. Przygotują oni pozycje, które zmagazynowane są w ich sektorze – zaczynamy z drobnymi elementami pasywnymi. Jeżeli w liście przewozowym nie znajdują się żadne pozycje z sektora 1, pojemnik dystrybuowany jest wprost do dalszego sektora.
Jeżeli w liście przewozowym nie znajdują się żadne pozycje z sektora 1, pojemnik dystrybuowany jest wprost do dalszego sektora.
Każda pozycja pakowana jest osobno z własną etykietą.
Towar, który wrażliwy jest na energię elektrostatyczną, pakowany jest je w specjalne opakowanie i przygotowany zostaje wg norm ESD miejsca pracy.
Do transportu pomiędzy sektorami używany jest wózek automatyczny, który przyśpiesza transport pojemników i ułatwia pracę magazynierów.
5. Jeszcze kontrola wyjściowa i można pakować
Pracownicy kontroli sprawdzają, czy przygotowane zostały wszystkie pozycje, które Państwo zamówili.
W przypadku pozycji, które można policzyć wzrokiem, sprawdzana jest odpowiednia ilość.
6. Pakowanie przesyłek i przygotowanie do wysyłki
Towar jest starannie pakowany w paczki, przestrzeń wewnętrzna dodatkowo wypełniana jest materiałem, chroniącym przed uszkodzeniem towaru.
7. Dystrybucja towaru
Pod koniec dnia roboczego, przyjeżdżają do nas spółki transportowe UPS, Poczta Słowacka, GLS i inne, i przejmują przygotowane przesyłki.
Forma dystrybucji i czas dostawy towaru bezpośrednio na Państwa adres są niezależne od poszczególnych przewoźników.
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. Dalsze informacje