2J

Od momentu założenia spółki 2J Antennas w 2002 roku, firma stała się globalnym dostawcą rozwiązań antenowych, którego celem jest dostarczanie innowacyjnych technologii odpowiednich dla połączonego świata. Poza stałym asortymentem anten, firma 2J Antennas oferuje serię wysokiej jakości produktów wyposażonych w najnowocześniejszą technologię, aby sprostać szybko rozwijającemu się przemysłowi bezprzewodowemu obsługującemu sieci 5G, 4G (LTE), 3G, 2G, WiFi, ISM, rozwiązania IoT, Iridium communications, GPS/GLONASS/BeiDou i inne.
2J
Produkty 2J w naszej ofercie
Dlaczego warto wybrać SOS electronic?
 • Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem 2J Antennae z oddziałami w 6 krajach europejskich.
 • Sprzedajemy komponenty z gwarancją pochodzenia z pewnego źródła.
 • Oferujemy wsparcie techniczne (jeśli to konieczne, w konkretnej lokalizacji).
 • Stosujemy wysokie standardy pakowania dla klientów przemysłowych.
 • Oferujemy rabaty hurtowe i ceny ustalane indywidualnie.
 • Za dokonane zakupy nagradzamy w ramach programu lojalnościowego.
 • Gwarancją są nasi zadowoleni klienci z ponad 100 krajów świata oraz 29-letnie doświadczenie w prowadzonej działalności.
Potrzebna porada?
Dlaczedo 2J?
 • najwyższej jakość produkty z certyfikatem CE i stopniem ochrony IP67
 • bogate portfolio produktów
 • możliwość elastycznego i szybkiego prototypowania
 • Komora bezodbiciowa 3D
 • Integracja anteny RF
 • bardzo dobry stosunek ceny do wydajności
Czy wiesz?
Napięciowy współczynnik fali stojącej (VSWR) jest kolejnym parametrem używanym do pomiaru ilości energii przekazywanej z urządzenia do anteny, ale o innej skali matematycznej niż ta, która jest używana do pomiaru strat odbiciowych. Im niższy wynik pomiaru tym lepiej: zalecana wartość to 50 omów i maksymalnie 3,5 VSWR.
Asortyment producenta 2J
Antena 2J NB-IoT zapewnia ciągłą i stabilną łączność

Antena 2J NB-IoT zapewnia ciągłą i stabilną łączność

Zewnętrzna antena LTE 2J0B24 instalowana za pomocą złącza została zaprojektowana w celu poprawy siły sygnału, a w konsekwencji zapewnienia nieprzerwanej łączności, lepszej jakość i większej niezawodności sygnału przy jednoczesnym zwiększeniu przepustowości danych.

Jak wybrać idealną antenę w 3 krokach?

Jak wybrać idealną antenę w 3 krokach?

Wybór prawidłowej anteny to sprawa o krytycznym znaczeniu; urządzenie musi być kompatybilne z odbiornikiem i spełniać wymagania sprzętowe. Nasz długoletni partner 2J antennas przygotował krótkie omówienie kwestii, na które powinniście zwrócić uwagę, szukając odpowiedniej anteny do konkretnego zastosowania.

Najpopularniejsze anteny ze złączami firmy 2J

Najpopularniejsze anteny ze złączami firmy 2J

Dobra antena jest gwarancją sukcesu. Nawet przy doskonałym zasięgu, z odpowiednio dobranym modułem IoT, powodzenie danego przedsięwzięcia jest zagrożone jeżeli zastosowany zostanie niewłaściwy model anteny. Dlatego też nie warto ryzykować – wybierz jedną spośród najczęściej stosowanych anten ze złączem firmy 2J.

Filmiki prezentujące produkty 2J

2J Antennas production

nagrane na serwerze: 17.01.2020

Buďte pripravení na 5G s 2J3757M

nagrane na serwerze: 15.02.2018
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji