2J

2J

W ciągu ostatniej dekady, spółka 2J – Bardejov / Słowacja stała się jedną z wiodących spółek w produkcji anten. Początkowo poprzez zaprojektowanie różnych produktów, później poprzez opracowanie wielu klienckich projektów antenowych dla takich renomowanych spółek jak Porsche, Sagem i wiele innych.

Artykuły producenta

Antena GNSS 2J0801 do wymagań specjalnych

Antena GNSS 2J0801 do wymagań specjalnych

Anteny ceramiczne do zastosowań typu GPS posiadają istotne ograniczenie: muszą być skierowane w stronę nieba, aby zapewnić najlepszy odbiór. Ponadto anteny te są czułe na płaszczyznę uziemienia. Wymagają zatem dostrojenia względem płaszczyzny uziemienia, co stanowi poważną wadę.

Fundamenty koncepcji IoT

Fundamenty koncepcji IoT

Internet rzeczy (IoT) stał się faktem, a firmy o niewielkim lub żadnym doświadczeniu konstruują swoje urządzenia wysokiej częstotliwości wyposażone w łączność bezprzewodową. Takie podejście jest ryzykowne, ale ryzyko to można wyeliminować przestrzegając kilku podstawowych zasad.

Antena LTE dla wymagających aplikacji

Antena LTE dla wymagających aplikacji

Aktualnie widzimy wielki boom wokół aplikacji bezprzewodowych, które opierają się na technologii 4G / LTE. Aplikacje te wymagają również niezawodnych i jakościowo dobrych anten.

2G=2J! 3G=2J! 4G=2J!

2G=2J! 3G=2J! 4G=2J!

Do rodziny 2JE dołączył nowy przedstawiciel - antena ceramiczna PIFA dla sieci 3G / 4G LTE.

Wideo

 2J Antenna Conceptor

2J Antenna Conceptor

nagrane na serwerze: 11.02.2013

Potrzebna porada?
Dlaczedo 2J?
 • najwyższej jakość produkty z certyfikatem CE i stopniem ochrony IP67
 • bogate portfolio produktów
 • możliwość elastycznego i szybkiego prototypowania
 • bardzo dobry stosunek ceny do wydajności
  DLACZEDO SOS electronic?
 • Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem 2J Antennae z oddziałami w 7 krajach europejskich.
 • Sprzedajemy komponenty z gwarancją pochodzenia z pewnego źródła.
 • Oferujemy wsparcie techniczne (jeśli to konieczne, w konkretnej lokalizacji).
 • Stosujemy wysokie standardy pakowania dla klientów przemysłowych.
 • Oferujemy rabaty hurtowe i ceny ustalane indywidualnie.
 • Za dokonane zakupy nagradzamy w ramach programu lojalnościowego.
 • Gwarancją są nasi zadowoleni klienci z ponad 100 krajów świata oraz 27-letnie doświadczenie w prowadzonej działalności.
Czy wiesz?

2J Antennae oferuje niezawodne anteny i przewody RF dla integratorów systemów telemetrii bezprzewodowej i urządzeń z interfejsami maszyna-maszyna. Produkty 2J obejmują zakres częstotliwości 530 kHz ÷ 5,9 GHz. Od momentu założenia 2J Antennae niezmiennie pozostaje zaufanym partnerem dla producentów dostarczających rozwiązania z interfejsami maszyna-maszyna, w sektorze przemysłowym, motoryzacyjnym, morskim, oraz urządzeń stacyjnych i bezprzewodowych na całym świecie. Dzięki wysokiej klasy wyposażeniu i wykwalifikowanej kadrze 2J w dużej mierze zachowuje niezależność od innych dostawców. Formowanie wtryskowe, automatyczny montaż powierzchniowy w systemie Pick & Place, montaż produktów i kontrola jakości są wykonywane w zakładzie głównym w Słowacji, bez potrzeby zlecania usług na zewnątrz – korzyść dla klienta to przede wszystkim niższy koszt produktu! Nowa komora bezechowa w naszym zakładzie pozwala na dalsze udoskonalanie projektów i zwiększenie zakresu przeprowadzanych testów.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji