29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję

2J

W ciągu ostatniej dekady, spółka 2J – Bardejov / Słowacja stała się jedną z wiodących spółek w produkcji anten. Początkowo poprzez zaprojektowanie różnych produktów, później poprzez opracowanie wielu klienckich projektów antenowych dla takich renomowanych spółek jak Porsche, Sagem i wiele innych.
2J
2J products in our offer
Dlaczego warto wybrać SOS electronic?
 • Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem 2J Antennae z oddziałami w 7 krajach europejskich.
 • Sprzedajemy komponenty z gwarancją pochodzenia z pewnego źródła.
 • Oferujemy wsparcie techniczne (jeśli to konieczne, w konkretnej lokalizacji).
 • Stosujemy wysokie standardy pakowania dla klientów przemysłowych.
 • Oferujemy rabaty hurtowe i ceny ustalane indywidualnie.
 • Za dokonane zakupy nagradzamy w ramach programu lojalnościowego.
 • Gwarancją są nasi zadowoleni klienci z ponad 100 krajów świata oraz 28-letnie doświadczenie w prowadzonej działalności.
Potrzebna porada?
Dlaczedo 2J?
 • najwyższej jakość produkty z certyfikatem CE i stopniem ochrony IP67
 • bogate portfolio produktów
 • możliwość elastycznego i szybkiego prototypowania
 • bardzo dobry stosunek ceny do wydajności
Czy wiesz?
2J Antennae oferuje niezawodne anteny i przewody RF dla integratorów systemów telemetrii bezprzewodowej i urządzeń z interfejsami maszyna-maszyna. Produkty 2J obejmują zakres częstotliwości 530 kHz ÷ 5,9 GHz. Od momentu założenia 2J Antennae niezmiennie pozostaje zaufanym partnerem dla producentów dostarczających rozwiązania z interfejsami maszyna-maszyna, w sektorze przemysłowym, motoryzacyjnym, morskim, oraz urządzeń stacyjnych i bezprzewodowych na całym świecie. Dzięki wysokiej klasy wyposażeniu i wykwalifikowanej kadrze 2J w dużej mierze zachowuje niezależność od innych dostawców. Formowanie wtryskowe, automatyczny montaż powierzchniowy w systemie Pick & Place, montaż produktów i kontrola jakości są wykonywane w zakładzie głównym w Słowacji, bez potrzeby zlecania usług na zewnątrz – korzyść dla klienta to przede wszystkim niższy koszt produktu! Nowa komora bezechowa w naszym zakładzie pozwala na dalsze udoskonalanie projektów i zwiększenie zakresu przeprowadzanych testów.
2J articles
Antena 2J NB-IoT zapewnia ciągłą i stabilną łączność
2J

Antena 2J NB-IoT zapewnia ciągłą i stabilną łączność

Zewnętrzna antena LTE 2J0B24 instalowana za pomocą złącza została zaprojektowana w celu poprawy siły sygnału, a w konsekwencji zapewnienia nieprzerwanej łączności, lepszej jakość i większej niezawodności sygnału przy jednoczesnym zwiększeniu przepustowości danych.

Jak wybrać idealną antenę w 3 krokach?
2J

Jak wybrać idealną antenę w 3 krokach?

Wybór prawidłowej anteny to sprawa o krytycznym znaczeniu; urządzenie musi być kompatybilne z odbiornikiem i spełniać wymagania sprzętowe. Nasz długoletni partner 2J antennas przygotował krótkie omówienie kwestii, na które powinniście zwrócić uwagę, szukając odpowiedniej anteny do konkretnego zastosowania.

Najpopularniejsze anteny ze złączami firmy 2J
2J

Najpopularniejsze anteny ze złączami firmy 2J

Dobra antena jest gwarancją sukcesu. Nawet przy doskonałym zasięgu, z odpowiednio dobranym modułem IoT, powodzenie danego przedsięwzięcia jest zagrożone jeżeli zastosowany zostanie niewłaściwy model anteny. Dlatego też nie warto ryzykować – wybierz jedną spośród najczęściej stosowanych anten ze złączem firmy 2J.

2J videos

2J Antennas production

nagrane na serwerze: 17.01.2020

Buďte pripravení na 5G s 2J3757M

nagrane na serwerze: 15.02.2018
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji