28 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję

2J

Producent 2J
W ciągu ostatniej dekady, spółka 2J – Bardejov / Słowacja stała się jedną z wiodących spółek w produkcji anten. Początkowo poprzez zaprojektowanie różnych produktów, później poprzez opracowanie wielu klienckich projektów antenowych dla takich renomowanych spółek jak Porsche, Sagem i wiele innych.
Dlaczedo 2J?
 • najwyższej jakość produkty z certyfikatem CE i stopniem ochrony IP67
 • bogate portfolio produktów
 • możliwość elastycznego i szybkiego prototypowania
 • bardzo dobry stosunek ceny do wydajności
Dlaczego warto wybrać SOS electronic?
 • Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem 2J Antennae z oddziałami w 7 krajach europejskich.
 • Sprzedajemy komponenty z gwarancją pochodzenia z pewnego źródła.
 • Oferujemy wsparcie techniczne (jeśli to konieczne, w konkretnej lokalizacji).
 • Stosujemy wysokie standardy pakowania dla klientów przemysłowych.
 • Oferujemy rabaty hurtowe i ceny ustalane indywidualnie.
 • Za dokonane zakupy nagradzamy w ramach programu lojalnościowego.
 • Gwarancją są nasi zadowoleni klienci z ponad 100 krajów świata oraz 28-letnie doświadczenie w prowadzonej działalności.
Czy wiesz?
2J Antennae oferuje niezawodne anteny i przewody RF dla integratorów systemów telemetrii bezprzewodowej i urządzeń z interfejsami maszyna-maszyna. Produkty 2J obejmują zakres częstotliwości 530 kHz ÷ 5,9 GHz. Od momentu założenia 2J Antennae niezmiennie pozostaje zaufanym partnerem dla producentów dostarczających rozwiązania z interfejsami maszyna-maszyna, w sektorze przemysłowym, motoryzacyjnym, morskim, oraz urządzeń stacyjnych i bezprzewodowych na całym świecie. Dzięki wysokiej klasy wyposażeniu i wykwalifikowanej kadrze 2J w dużej mierze zachowuje niezależność od innych dostawców. Formowanie wtryskowe, automatyczny montaż powierzchniowy w systemie Pick & Place, montaż produktów i kontrola jakości są wykonywane w zakładzie głównym w Słowacji, bez potrzeby zlecania usług na zewnątrz – korzyść dla klienta to przede wszystkim niższy koszt produktu! Nowa komora bezechowa w naszym zakładzie pozwala na dalsze udoskonalanie projektów i zwiększenie zakresu przeprowadzanych testów.
Produkty w naszej ofercie
Artykuły producenta
Najpopularniejsze anteny ze złączami firmy 2J 2J

Najpopularniejsze anteny ze złączami firmy 2J

Dobra antena jest gwarancją sukcesu. Nawet przy doskonałym zasięgu, z odpowiednio dobranym modułem IoT, powodzenie danego przedsięwzięcia jest zagrożone jeżeli zastosowany zostanie niewłaściwy model anteny. Dlatego też nie warto ryzykować – wybierz jedną spośród najczęściej stosowanych anten ze złączem firmy 2J.

 „Seria Condor” – drapieżca wśród anten 2J

„Seria Condor” – drapieżca wśród anten

Jeśli wykorzystują Państwo sieć 4G do szybkiego przesyłu danych, kluczowe znaczenie ma niezawodna i wysokowydajna antena. Nowa, przyklejana antena 2J4A24Pa to najbardziej konkurencyjne rozwiązanie na rynku.

Niewielka, lecz mocna antena wewnętrzna 2J

Niewielka, lecz mocna antena wewnętrzna

Przedmioty stają się coraz mniejsze (z wyjątkiem samochodów), a anteny nie należą pod tym względem do wyjątków. 2JE18 to niewielka antena (o rozmiarach zaledwie 40x7x3 mm) przeznaczona do montażu bezpośrednio na powierzchni PCB. Jej wyjątkowe parametry czynią ją idealnym komponentem do zastosowania w urządzeniach IoT.

Przygotuj się na 5G! 2J

Przygotuj się na 5G!

Tak, nadchodzi sieć 5G. W lutym 2018 roku, podczas olimpiady zimowej w Korei Południowej, uruchomiona zostanie pierwsza na świecie sieć 5G.

Wideo
Buďte pripravení na 5G s 2J3757M

Buďte pripravení na 5G s 2J3757M

nagrane na serwerze: 15.02.2018

 2J Antenna Conceptor

2J Antenna Conceptor

nagrane na serwerze: 11.02.2013

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji