AAEON

Powstała w 1992 r. firma AAEON jest jednym z wiodących producentów przemysłowych, wbudowanych komputerów jednopłytkowych, komputerów modułowych, przemysłowych płyt głównych, komputerów panelowych, komputerów bezwentylatorowych dla przemysłu, pojazdów i transportu kolejowego, wytrzymałych tabletów, rejestratorów sieciowych wideo (NVR) i urządzeń przeznaczonych do pracy sieciowej. AAEON oferuje także dostosowanie sprzętu i oprogramowania do potrzeb klienta już od 50 sztuk oraz usługi na podstawie specyfikacji funkcjonalnej (ODM). AAEON została członkiem grupy ASUS w 2011 r., dzięki czemu jeszcze bardziej umocniła swoją pozycję opartą na zaawansowanej technologii udostępnionej przez ASUSa, wykorzystując zasoby dostępne w grupie.
AAEON
Dlaczego warto wybrać SOS electronic?
  • Jesteśmy dystrybutorem AAEON z oddziałami w 6 krajach europejskich.
  • Sprzedajemy komponenty z gwarancją pochodzenia z pewnego źródła.
  • Oferujemy wsparcie techniczne (jeśli to konieczne, w konkretnej lokalizacji).
  • Stosujemy wysokie standardy pakowania dla klientów przemysłowych.
  • Oferujemy rabaty hurtowe i ceny ustalane indywidualnie.
  • Za dokonane zakupy nagradzamy w ramach programu lojalnościowego.
  • Gwarancją są nasi zadowoleni klienci z ponad 100 krajów świata oraz 30-letnie doświadczenie w prowadzonej działalności.
Produkty AAEON w naszej ofercie
Referencje
Maciej Talalaj/ Sales Manager/ AAEON
AAEON postanowił podpisać umowę dystrybucyjną z firmą SOS electronic z uwagi na ich dobrą znajomości rynku urządzeń wbudowanych, wysoko wykwalifikowany zespół techniczny i doskonałe relacje z klientami. Cenimy spółkę SOS electronic za oferowaną przez nią możliwość wsparcia projektów na poziomie handlowym i technicznym, od etapu wstępnego aż do zakończenia prac.
Potrzebna porada?
Dlaczedo AAEON?
  • Jedna z pięciu firm o największym udziale w rynku rozwiązań wbudowanych dla przemysłu.
  • Członek grupy ASUS
  • Dostosowanie sprzętu i oprogramowania do potrzeb klienta - już od 50 sztuk
Czy wiesz?
AAEON oferuje komputery jednopłytkowe oraz moduły COM Express przeznaczone do pracy w zakresie temperatury otoczenia od -20 do 70 °C i od -40 do 85 °C.
Asortyment producenta AAEON
Sztuczna inteligencja w obudowie sprzętu elektrycznego

Sztuczna inteligencja w obudowie sprzętu elektrycznego

Procesor mobilny Intel Core i3-6100U oraz dwa moduły Aaeon AI Core X zapewniają wystarczającą moc obliczeniową dla aplikacji SI. Zobacz nasz film przedstawiający rozpakowywanie komputera przemysłowego BOXER-8320AI.

Komputer przemysłowy AI@Edge bez wentylatora z technologią Nvidia Jetson Nano i chłodzeniem pasywnym

Komputer przemysłowy AI@Edge bez wentylatora z technologią Nvidia Jetson Nano i chłodzeniem pasywnym

BOXER-8222AI to komputer przemysłowy przeznaczony do zastosowań wykorzystujących sztuczną inteligencję. Brak wentylatora zapewnia niezawodną pracę w temperaturach od -10°C do 70°C bez utraty wydajności.

Kompaktowy komputer wbudowany do montażu na szynie DIN

Kompaktowy komputer wbudowany do montażu na szynie DIN

Szyna DIN 35 mm do montażu wyłączników nadprądowych, przełączników i zacisków kojarzona jest przede wszystkim z obudowami sprzętów elektrycznych. Teraz możliwy jest również montaż na szynie komputera BOXER-6710.

Filmiki prezentujące produkty AAEON
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.