API Solutions

Użyj API (Interfejs Programowania Aplikacji) w celu nawiązania z nami automatycznej komunikacji. W ten sposób oprogramowanie po Twojej stronie skomunikuje się z oprogramowaniem po naszej stronie. W ten sposób możemy udostępnić np. dane o towarach, informacje o ich cenie i ilości dostępnej w magazynie. Komunikacja odbywa się za pomocą protokołu HTTP, jest zabezpieczona certyfikatem SSL, a dane w zapytaniach i odpowiedziach podawane są w formacie JSON.

Możliwości naszego interfejsu API

Kilka podstawowych funkcji interfejsu jest już dostępnych:

  • Wyszukiwanie produktów w elektronicznej bazie danych SOS
  • Dostęp do szczegółowych informacji o towarach
  • Tworzenie listy realizowanych zleceń
  • Tworzenie listy faktur

Przed rzeczywistym połączeniem wymagane jest uwierzytelnienie użytkownika. Jest ono realizowane przy użyciu protokołu OAuth2.

Posiadamy gotową dokumentację dla programistów w języku angielskim, dostępną pod adresem https://api-customer.sos.sk/docs.


Jak poprosić o dostęp do interfejsu API?

Jest to bardzo proste. O dane dostępowe poproś naszego przedstawiciela handlowego, z którym się kontaktujesz. Dane kontaktowe znajdziesz np. po zalogowaniu się do sklepu internetowego w prawym górnym rogu ekranu.

Następnie utworzymy nazwę użytkownika + hasło i wyślemy je do Ciebie wraz z instrukcją, jak rozpocząć automatyczną komunikację. Resztą zajmie się technologia REST API.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.