29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję

Artykuły

Artykuły
Piłka nożna Adidas do każdego zestawu złączek zaciskowych Wago WAGO

Piłka nożna Adidas do każdego zestawu złączek zaciskowych Wago

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej odbędą się dopiero w przyszłym roku, ale już teraz możemy z Wami rozegrać spektakularne podania. Zdobądź piłkę nożną Adidas UNIFORIA za darmo.

Magazyn SOS electronic w czasach kryzysu SOS electronic

Magazyn SOS electronic w czasach kryzysu

Dziękujemy za telefony z pytaniami o nasz aktualny system pracy. Chcielibyśmy zapewnić, że nasi koledzy z magazynu realizują i wysyłają przesyłki na bieżąco, zgodnie ze składanymi przez Państwa zamówieniami. Nasze życie zawodowe nieco się zmieniło, jednak nie ma to wpływu na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

LCD czy OLED – co wybierasz? SOS electronic

LCD czy OLED – co wybierasz?

Wybór wyświetlacza to kluczowa sprawa. Jeśli podczas dokonywania wyboru uwzględnisz 5 istotnych parametrów oraz weźmiesz pod uwagę podstawowe zalety i wady obu technologii, z pewnością uda Ci się wybrać najodpowiedniejszy wyświetlacz do danego zastosowania.

Wygraj oscyloskop Rohde & Schwarz ROHDE & SCHWARZ

Wygraj oscyloskop Rohde & Schwarz

Minęło już 10 lat od wprowadzenia przez firmę Rohde & Schwarz na rynek oscyloskopów R&S®RTO1000 i R&S®RTM1000. Świętuj razem z R&S i weź udział w konkursie, którego główną nagrodą jest RTB2000.

SOS electronic nadal pracuje pełną parą SOS electronic

SOS electronic nadal pracuje pełną parą

Szanowni Klienci, chcielibyśmy zapewnić, iż firma SOS electronic nadal pracuje pełną parą. Nasz magazyn oraz koledzy z działu sprzedaży i zakupów zajmują się obsługą Państwa zamówień tak jak do tej pory.

Z filtrem czy bez? SCHURTER

Z filtrem czy bez?

Czy Twoje urządzenie posiada metalową obudowę, jest zasilane z sieci i pobiera do 10 A? Znaleźliśmy dla Ciebie optymalne rozwiązanie – moduł zasilający ze zintegrowanym filtrem EMC.

Baterie Conrad Energy zastępują baterie produkowane przez Tecxus SOS electronic

Baterie Conrad Energy zastępują baterie produkowane przez Tecxus

Wszystkie baterie TECXUS – zarówno baterie alkaliczne, jak i akumulatory NiMH – będą stopniowo zastępowane przez baterie alkaliczne i akumulatory NiMH firmy CONRAD ENERGY...

Nowe produkty w magazynie – AAEON, Bolymin SOS electronic

Nowe produkty w magazynie – AAEON, Bolymin

Przesyłamy informacje o nowościach rynkowych, które są już dostępne w naszym magazynie. Wśród nich znaleźć można komputer jednopłytkowy do zastosowań przemysłowych PICO-APL3-SEMI oraz pełnokolorowy wyświetlacz 2,4" RGB OLED – BL160128A-CRNNHN$000.

Multi Connection System – złączki o nieograniczonych możliwościach WAGO

Multi Connection System – złączki o nieograniczonych możliwościach

Złączki z serii WAGO Multi Connection System (MCS) to produkty o niezliczonej ilości kombinacji. Co kryje się pod pojęciem „niezliczona ilość”? Dokładnie 433 strony katalogu w formacie A4.

W pełni niezawodny moduł XR-DIMM APACER

W pełni niezawodny moduł XR-DIMM

Koszmar stosowania modułów pamięci w nieprzyjaznym środowisku, w warunkach wibracji, na wyboistych drogach lub nawet wśród potężnych fal odchodzi w zapomnienie. Niezawodne działanie urządzeń w takich warunkach nie pozostaje wyłącznie w sferze marzeń, ponieważ firma Apacer zapowiedziała wprowadzenie na rynek modułu XR-DIMM.

Najmniejszy MEMS TCXO 32,768 kHz o ultraniskim zużyciu prądu SOS electronic

Najmniejszy MEMS TCXO 32,768 kHz o ultraniskim zużyciu prądu

SiT1552 dostarczany jest w wyjątkowo małej obudowie scalonej 1,5 x 0,8mm (CSP). Dzięki zużyciu prądu poniżej 1 µA idealnie nadaje się do zastosowań zasilanych z baterii.

Moduły DC/DC z napięciem wejściowym zwiększonym do 160 VDC TRACOPOWER

Moduły DC/DC z napięciem wejściowym zwiększonym do 160 VDC

Nowa seria montowanych w obudowie modułów DC/DC TMDC-H Traco Power, z napięciem wejściowym zwiększonym do 160 VDC, o mocy 6-60 watów, z obciążalnością zwarciową podwyższoną do 3000 VAC, jest idealnym rozwiązaniem w przypadku wymagających zastosowań przemysłowych w trudnych warunkach.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji