W jednym z naszych artykułów opisaliśmy ostatnio funkcje kontrolerów układów graficznych FT81x .

Od wielu lat firma 4D Systems kojarzona jest z produkowanymi przez nią procesorami graficznymi. Do najbardziej znanych należą modele Picaso i Diablo 16, które nadal cieszą się popularnością na rynku i są wykorzystywane w różnego rodzaju urządzeniach.

Teraz również użytkownicy preferujący kontrolery graficzne Bridgetek FT81x znajdą coś dla siebie – siedem nowych, eleganckich modułów gen4-FT81x z wyświetlaczem 4,3”, 5” i 7”.

Wśród nich znaleźć można modele z rezystancyjnym lub pojemnościowym panelem dotykowym, wyposażonym w często poszukiwaną przez użytkowników czarną ramkę maskującą ze szkła, umożliwiającą łatwy montaż na panelu przednim poprzez przytwierdzenie do odpowiedniego otworu.

Moduły oparte na układach scalonych FT812 i FT813 pozwalają na opracowanie (przy minimalnym nakładzie pracy) potężnej aplikacji graficznej, którą cechować będą niskie wymagania w zakresie wydajności procesora głównego. Bridgetek udostępnia bezpłatnie EVE Screen Designer (ESD)

W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek w przeszłości, lepszą opcją jest korzystanie z gotowego modułu niż opracowywanie własnego rozwiązania, zwłaszcza dla małych i średnich serii produkcyjnych.

Nowe moduły gen4-FT81x znaleźć można bezpośrednio w naszym magazynie.

Jeśli poszukujesz dodatkowych informacji na temat produktów 4D Systems, skontaktuj się z nami pod adresem info@soselectronic.pl