Stosowanie rozwiązania Double-barreled Solution w praktyce

W ostatnich miesiącach ogromnie wzrosła presja dotycząca opracowywania i szybkiego wprowadzania rozwiązań do zdalnego zarządzania urządzeniami. Obecnie wartość dodana urządzeń zdalnych nie polega wyłączenie na wygodzie, ale przede wszystkim na bezpieczeństwie, które dla wielu firm jest parametrem kluczowym.

Wielu innowatorów technicznych przewidziało potrzebę stworzenia platform umożliwiających telepracę jeszcze przed pandemią COVID 19.

Jeden z udanych projektów, nad którym Apacer pracował w ostatnich miesiącach, był realizowany dla firmy AOPEN.
Jej programiści wykorzystali i zaadaptowali Double-barreled Solution Cloud Edition firmy Apacer i zastosowali to rozwiązanie jako wtyczkę w platformie monitorującej urządzenia przez internet.

Zalety DBS:

  • Bezproblemowe połączenie z istniejącymi platformami RDM
  • Możliwość wysyłania alertów do administratorów za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości SMS lub aplikacji takich jak WhatsApp, Line czy WeChat
  • Zohlednění faktu, že se SSD blíží ke konci své životnosti, znamená Zapewnienie pełnej integralności danych w sytuacji, gdy dyski SSD zbliżają się do końca okresu eksploatacji
  • Łatwe monitorowanie nieoczekiwanych przerw w zasilaniu
  • Odzyskiwanie systemu operacyjnego i aktualizacja oprogramowania sprzętowego w trybie OTA (over the air)
  • Obniżenie kosztów konserwacji i zmniejszenie częstotliwości przestojów

Jak działa platforma z funkcją SSD od Apacer? 


Zapoznaj się z dokumentem informacyjnym.


Jak można wykorzystać ją w praktyce i jak poradziła z tym sobie firma AOPEN? Obejrzyj film:

Wideo

No single SSD can meet the needs of diverse applications. Apacer’s Double-barreled Solution allows customers to select the ideal SSD for their needs.Masz pytania? Potrzebujesz porady dotyczącej produktów Apacer? Prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl – chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji.Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.