Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. OK Więcej informacji
ELECTRONIC ASSEMBLY

Dotknij ekranu EA DIP180

Nowy ekran graficzny EA DIP180B-5NL przynosi wyskoki kontrast, niski pobór oraz szybką odezwę. A co dla wielu ważne - dostępny jest również z panelem dotykowym.

Ekran EA DIP180B-5NLWTP zaprojektowany został dla zastosowania w przemysłowych panelach sterowniczych. Dlatego dostępny jest z analogowym oporowym panelem dotykowym. To umożliwia połączenie sterowania urządzeniem i wyświetlania informacji w jednym elemencie. EA DIP180B-5NLWTP to ekran graficzny z rozdzielczością 180x32 pikseli. Zawiera 3 zintegrowane sterowniki graficzne typu SED1520 (albo kompatybilne) do sterowania lewą, środkową i prawą częścią ekranu. Białe podświetlenie LED umożliwia krystalicznie czysty obraz i wyjątkową widzialność w każdych warunkach świetlnych.

Panel dotykowy podłączany jest do sterownika zewnętrznego, lub do sterownika z wejściami analogowymi. Panel dotykowy działa podobnie jak potencjometr – jeżeli na wejście „Top-Bottom“ podłączone jest napięcie, napięcie odpowiednie do pozycji Y (pionowej) odczytane jest przez sterownik na wejściu „Left-Right“. W taki sam sposób określana jest horyzontalna pozycja X kontaktu na panelu dotykowym. Ekran oferuje wysoki kontrast oraz szybką odezwę dzięki zastosowaniu technologii LCD „supertwist“. Nawet przy bardzo niskich temperaturach około -20°C, czas odezwy wynosi wystarczające 2,5 sekundy. Moduły wyposażone są w automatyczną kompensację cieplną, dlatego niepotrzebna jest podczas pracy żadna zewnętrzna kompensacja kontrastu. Razem z szerokim zakresem temperatury roboczej -20 aż +70 °C, idealnie nadaje się do różnego rodzaju aplikacji przemysłowych. Mechanicznie moduł mocowany jest przez wlutowanie pinów w płytkę PCB, bez konieczności śrubek itd.

Bliższych informacji udzieli datasheet EADIP180 datasheet.

W razie zainteresowania produktami Electronic Assembly prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl.

Zalety / cechy:

  • moduł graficzny 180x32 punktów
  • dostępny również z panelem dotykowym
  • oszczędne białe podświetlenie LED
  • wyjątkowa widzialność w każdych warunkach świetlnych
  • prosty montaż przez wlutowanie - bez śrub
  • z kompensacją cieplną
  • zakres temperatury roboczej -20 aż +70°C

Produkty uzupełniające

EA DIP180B-5NLW ELECTRONIC ASSEMBLY

Na zamówienie

EA DIP180B-5NLW

Moduły LCD graficzne

LCD DIP module 180x32 STN blue-white, LED B/L

Nr artykułu: 61120
Na zamówienie

ELECTRONIC ASSEMBLY

EA DIP180B-5NLWTP ELECTRONIC ASSEMBLY

na magazynie 3 szt

EA DIP180B-5NLWTP

Moduły LCD graficzne

LCD DIP module 180x32 STN blue-white,LED B/L+TP

Nr artykułu: 118319
Oferta specjalna

ELECTRONIC ASSEMBLY

1 szt+ 97,9000 Zł

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe