Finder jest jednym z niewielu producentów w Europie wytwarzających większość typów przekaźników. Możesz więc być pewny, że zamówiony przekaźnik nie jest sprowadzany z daleka, co niewątpliwie naraziłoby go na zgubny wpływ warunków atmosferycznych.

Modele z serii 41 należą do najbardziej popularnych przekaźników mocy dostępnych na rynku, dlatego znaleźć je można w ofercie prawie każdego producenta. Swoją popularność zawdzięczają kompaktowym, ustandaryzowanym rozmiarom i odpowiednio wysokiej wydajności. Dzięki swoim standardowym wymiarom, gniazda są dostępne również dla płytek drukowanych i szyn DIN.

W serii 41 dostępne są przekaźniki z 1 stykiem przełącznym dla 12 A (41.31) i 16 A (41.61 z innym układem zacisków) oraz przekaźniki z 2 stykami przełącznymi 2x8A (41.52).
Do tej pory najpopularniejszym przekaźnikiem 16A jest typ 41.61.

W przeciwieństwie do większości azjatyckich producentów przekaźników, europejska firma Finder jest znacznie bardziej elastyczna i skłonna do negocjacji. Finder nie wymaga złożenia zamówień na minimalną ilość; dotyczy to również produktów o mniej standardowych napięciach cewek – możemy więc dostarczyć produkty Finder w krótkim terminie, nawet w przypadku zamówienia tylko jednej sztuki. Sprawdź nas.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi produktami firmy Finder, skontaktuj się z nami pod adresem info@soselectronic.pl. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji!