Mierniki Fluke z serii 11x są ponownie dostępne w naszej ofercie. Co więcej, jeżeli zdecydujesz się na zakup jednego z mierników, otrzymasz prezent! Mierniki przemysłowe

Fluke z serii 11x to jedne z najlepszych podstawowych urządzeń dostępnych na rynku. Oferują one wszystkie standardowe funkcje, które są niezbędne do przeprowadzenia rutynowej kontroli, a także obsługi i konserwacji sprzętu.

Poza gwarancją wysokiej jakości i niezawodności, mierniki Fluke z serii 11x mają jeszcze kilka innych zalet:

  • Urządzenia te przeznaczone są do pracy w środowisku przemysłowym, tzn. mogą być wykorzystywane nawet w miejscach, gdzie występują silne zakłócenia elektromagnetyczne i trudne warunki otoczenia 
  • Obrotowe pokrętło zmiany zakresów umożliwia obsługę jedną ręką 
  • Możliwość pomiaru przy obniżonej impedancji wejściowej (Fluke 114/116/117) ogranicza ryzyko wystąpienia błędów
  • Automatyczny wybór zakresu oraz pojemna pamięć (maksymalna ilość danych: do 6000) zwiększają komfort wykonywania pomiarów

Szczegółowy opis i porównanie funkcji poszczególnych mierników można znaleźć w ulotce Fluke 11x.

Mierniki Fluke 115 oraz Fluke 117 są dostępne bezpośrednio z naszego magazynu. Modele Fluke 114 Fluke 116 dostarczamy na zamówienie.

Za dokonanie zakupu miernika Fluke otrzymasz prezent: Fluke 1AC-II VoltAlert – bezdotykowy próbnik napięcia CAT IV/1000 V z optyczną diodą LED i sygnalizacją dźwiękową dla zakresu napięcia 90-1000 V AC.

Kup cyfrowy miernik Fluke, a próbnik napięcia otrzymasz GRATIS.

Kup cyfrowy miernik Fluke 114, 115, 116 lub 117, a próbnik napięcia Fluke 1AC VoltAlert otrzymasz GRATIS.


Kup jeden ze wskazanych poniżej mierników Fluke, wejdź na stronę internetową producenta i zarejestruj swój produkt. Dołącz dowód zakupu (fakturę) i poproś o bezpłatny próbnik napięcia Fluke 1AC VoltAlert. Producent gwarantuje, że upominek otrzymasz w ciągu 4 tygodni.

Kup miernik cyfrowy Fluke 114, 115, 116 lub 117, a próbnik napięcia Fluke 1AC VoltAlert otrzymasz GRATIS. Promocja trwa od 1 kwietnia do 31 maja 2022 roku. Warunki promocji znajdziesz na stronie internetowej FLUKE.

Więcej informacji na temat produktów FLUKE, a także odpowiedzi na pytania i porady uzyskasz pod adresem info@soselectronic.pl.