27 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
FLUKE

Oferta specjalna do połowy października

Fluke we współpracy z SOS electronic przedstawia ofertę specjalną na kamerę TiS 45 + tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6" W PREZENCIE.

TiS 45 to kamera termowizyjna o rozdzielczości 320x240 pikseli. Jest przeznaczona do sprawdzania prawidłowej pracy np. szaf elektrycznych lub wykonywania podstawowych pomiarów na płytkach PCB.

Do zalet TiS45 należą: ręczne ustawianie ostrości, funkcja IR-Fusion, IR-PhotoNotes, nagrywanie notatek głosowych i obsługa standardu Fluke Connect, dzięki któremu można śledzić obraz w czasie rzeczywistym na smartfonie, tablecie lub komputerze przy użyciu specjalnego tokena.

Zapraszamy do skorzystania z oferty. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem technicznym .

Wideo

See the features of the new Fluke TiS Thermal Imaging Scanner

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji