Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. OK Więcej informacji
HAMMOND

Wyjątkowe transformatory audio Hammond-a

Spółkę Hammond Manufacturing prawdopodobnie znają Państwo w związku z wysokiej klasy pudełkami z aluminium i tworzywa sztucznego. Jednak Hammond Manufacturing produkuje również szeroki asortyment transformatorów audio, dławików oraz transformatorów do lamp elektronowych.

Transformatory audio znane są zwłaszcza wszystkim, którzy pracują z profesjonalną techniką nagłośnieniową, mikrofonami oraz high-end wzmacniaczami lampowymi. Głównym zadaniem transformatorów w urządzeniach audio, jest przede wszystkim przysposobienie impedancyjne. Impedancja różnych źródeł sygnału dźwiękowego, jak np. mikrofonów różni się od impedancji wymaganej do dalszej transmisji sygnału. Naturalnie, bez konwersji impedancji, bezpośrednie podłączenie do systemu transmisji spowodowałoby znaczną zmianę poziomu sygnału, w dodatku zależną od częstotliwości, jak również dalsze możliwe negatywne efekty, jak np. zniekształcenie, niższa odporność na zakłócenia w przypadku długich kabli, lub przeciążenie stopnia końcowego (w wzmacniaczach lampowych). Transformatory zapewniają równocześnie izolację galwaniczną, przez co ich zastosowanie często staje się wygodnym również z uwagi na bezpieczeństwo.

Hammond Manufacturing ma długoletnie doświadczenia z rozwojem i produkcją transformatorów audio. W ofercie produkcyjnej znajdujemy różne serie, od prostych aż po najwyższe modele szerokopasmowe jak np. seria 850A z charakterystyką transmisji +/- 0.5 dB w paśmie 20 Hz aż 20 KHz. Drugą grupą produktów są transformatory dla wzmacniaczy lampowych. Znajdziemy tu transformatory wyjściowe, dławiki jak również transformatory do wzbudzania (drivers) oraz wiele elementów konstrukcyjnych.


W razie zainteresowania dowolnym produktem z portfolio Hammond prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl.

Zalety / cechy:

  • najwyższa jakość
  • zrównoważona charakterystyka częstotliwości
  • niska tłumienność

webdesign © bart.sk

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe