Przyciągające wzrok obudowy Hammond
Hammond – renomowany producent wysokiej jakości obudów do urządzeń elektronicznych – wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i modyfikuje swoje produkty zgodnie z ich życzeniem, poprzez np. wiercenie, frezowanie, montaż akcesoriów i wprowadzenie wielu innych niestandardowych zmian.

Teraz firma stworzyła kolejne, praktyczne rozwiązanie – wysokiej jakości kolorowy nadruk graficzny na obudowach do elektroniki, wykonany zgodnie z zamówieniem klienta. Dzięki drukarce cyfrowej UV Hammond może wzbogacić swój produkt o przyciągające wzrok, doskonale wykonane grafiki, wzory, symbole i logotypy.

Aby zapewnić jak najlepsze efekty druku, ten zaawansowany technicznie produkt ma osiem pozycji („kolorów”) – tradycyjne cztery kolory CMYK, bezbarwny, dwa białe (2W) i primer.
Primer nakładany jest wybiórczo na obszar obudowy, na którym wykonywany będzie druk, aby zapewnić najwyższą jakość (ostrość wydruku) oraz gładkie i teksturowane wykończenie.

Maksymalny rozmiar wydruku wynosi 610 x 420 mm, więc np. druk UV na panelu przednim o przekątnej 9U 19" nie stanowi żadnego problemu. Drukarka cyfrowa UV może wykonywać nadruki na przedmiotach o wysokości do 153 mm, dzięki czemu jest możliwe drukowanie na pokrywie obudowy, jak również na bokach zakrzywionych powierzchni.
Bezbarwny tusz umożliwia wykończenie druku na wybranych obszarach lub całej powierzchni na wysoki połysk lub mat, jak również wytłoczenie wybranej grafiki, co znacznie rozszerza możliwości twórcze z zakresie drukowania logotypów, tła czy napisów. 129 wgranych efektów teksturowych przekłada się na niemal nieograniczone możliwości projektowania.

Firma Hammond oferuje kompleksowe rozwiązania – od frezowania, wiercenia i innych niestandardowych modyfikacji po najwyższej jakości druk. Cena za taką usługę jest ustalana indywidualnie i zależy od różnych czynników – skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoja wizję, a my chętnie sporządzimy dla Ciebie ofertę cenową.

Więcej informacji na temat wysokiej jakości obudów do urządzeń elektronicznych Hammond pod adresem info@soselectronic.pl. Nasz zespół udzieli ponadto wszelkich niezbędnych porad.