obr2778_p630f4c753bf3.jpg

Główne zalety obudów serii PJU marki Hammond:

  • wytrzymałe tworzywo – typ GRP, 
  • stopień ochrony IP66 (UL/CSA typ 4X),
  • wiele opcji konfiguracji i duży wybór akcesoriów, 
  • odpowiednie do zastosowań w technologiach komunikacji bezprzewodowej, 
  • cena niższa niż w przypadku podobnych produktów ze stali nierdzewnej. 


Wysoka wytrzymałość i stabilność tworzywa

– Seria obudów PJU kanadyjskiej firmy Hammond jest jedną z wielu alternatyw oferowanych przez markę w tej kategorii produktowej. Skrzynki, a właściwie szafy, wykonane z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym (GRP) charakteryzują się bardzo wysoką odpornością mechaniczną i chemiczną – tak o nowej serii obudów w naszej ofercie mówi Martin Brestovič, specjalista ds. produktów w firmie SOS electronic.

Dzięki stopniowi ochrony IP66 obudowy Hammond zapewniają doskonałą izolację i ochronę w miejscach, w których urządzenia mogą być narażone na deszcz, wysoką wilgotność, wysoką temperaturę lub na korozję.

Konfiguracja dostosowana do potrzeb klienta i wyposażenie dodatkowe 

Obudowy z serii PJU można konfigurować na wiele sposobów, dostosowując ich działanie do potrzeb klienta. Wersje standardowe obejmują wybór kołnierzy lub nóżek montażowych, uchylne lub zdejmowane pokrywy – przezroczyste lub pełne – a także kilka rodzajów zatrzasków.

Wśród akcesoriów znajdują się również zestawy montażowe, które pozwalają łatwo i bezpiecznie przymocować obudowy do słupów okrągłych o średnicy do 375 mm, a także do słupów kwadratowych i prostokątnych.

Więcej informacji na temat serii PJU (PJUF, PJUHF, PJUTF) można znaleźć w dokumentach pdf lub w poniższej tabeli: (Wymiary podano w mm)

Seria PJU marki Hammond: Wytrzymałe obudowy przystosowane do montażu w trudnych warunkach przemysłowych i na zewnątrz.

Możliwe zastosowania

Dzięki konstrukcji z materiału innego niż metal, obudowy serii PJU marki Hammond nadają się do urządzeń wykorzystujących Wi-Fi, Bluetooth lub inne technologie komunikacji bezprzewodowej, ponieważ anteny można zamontować w obudowie bez tłumienia sygnału.  

Obudowy z tej serii są między innymi idealnym rozwiązaniem dla elektrowni słonecznych i wiatrowych, jako skrzynki rozdzielcze do urządzeń uzdatniających wodę i pomp oraz jako skrzynki przyłączeniowe do wielu innych zastosowań przemysłowych, do montażu w wymagających środowiskach lub na zewnątrz, np. na słupach.

obr2778_pb06f56aef4e5.jpg

W naszej ofercie znajdą Państwo wybrane obudowy Hammond PJU, dostępne bezpośrednio z magazynu. Na życzenie klienta możemy również sprowadzić inne produkty tego producenta. 

W celu uzyskania informacji o produktach marki Hammond dostępnych na naszej stronie internetowej, skontaktuj się z nami pod adresem info@soselectronic.pl. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.