Od momentu pojawienia się na rynku komputera Raspberry Pi ( "RPI") z OS Linux dostępny za (dawniej) niesamowitą cenę, spowodował małą "rewolucję" i "boom" na rynku z podobnym mikrokomputerami. Od tego czasu, są dostępne różne wersje RPi i jest zrozumiałe, że ogromna liczba użytkowników RPI, nie jest zadowolona widokiem gołej płytki, ale chcą, aby ich RPI umieścić w przyzwoitym pudełku - ze względów estetycznych i praktycznych.

Na rynku jest wiele odpowiednich pudełek o różnych kształtach i różnej jakości. Cieszymy się, że możemy zaoferować wysokiej jakości pudełko 1593HAMPI3 od słynnego kanadyjskiego producenta Hammond, które jest w dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. 1593HAMPI3 jest odpowiednie dla Raspberry Pi B +, B i model Pi2 Pi3 model B.

1593HAMPI3 jest dostępny w czterech wersjach:

- czarny (1593HAMPI3BK),
- szary (1593HAMPI3GY),
- przezroczysty (1593HAMPI3CLR) i
- przezroczysty niebieski (1593HAMPI3TBU).

Projektanci również pamiętali o możliwości umiejscowienia na ścianie i oczywiście o zamontowaniu aparatu wewnątrz lub na zewnątrz pudełka (external camera mount).

W przypadku zainteresowani produktami HAMMOND lub o obudowy dla Raspberry Pi, prosimy o kontakt na info@soselectronic.pl.