IQRF

SOS Webinarium: Jak zintegrować technologie bezprzewodowe w Państwa urządzeniu bez czasochłonnego programowan

O tym, że sieci bezprzewodowe można wybudować za pomocą modułów IQRF szybko i bez czasochłonnego programowania, miało możliwość przekonać się już 115 naszych klientów, którzy wzięli udział w webinarium IQRF...

Artykuł archiwalny opublikowany 27.06.2013. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Nowością webinarium IQRF było, że odbywało się jak po angielsku, tak również w języku czeskim. O Państwa zainteresowaniu tym webinarium świadczy również mnóstwo Państwa pozytywnych opinii:


Takie prezentacje są wyśmienite dla uzyskania informacji i nowego wglądu na dany obszar rozwoju.
Pavel Hynek, student

Dziękuję za kolejne wyjątkowe webinarium.
Pavol Čuj, projektant

Webinaria prowadzone są dobrze, uważam, że nie trzeba niczego ulepszać. Ponieważ zapewniona jest obustronna komunikacja, wszystko jest super.
Marián Janíček, CEO

Gratuluję, webinaria są bardzo dobrze zorganizowane. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału.
George Christofilis, technik

WIĘCEJ o marce IQRF...

Tradycyjnie wylosowaliśmy również jednego z uczestników, który wypełnił formularz naszej krótkiej ankiety po webinarium. Szczęśliwym zdobywcą zestawu rozwojowego DS-START-03 został pan Augustin Lupu ze spółki Tehnopro.

Serdecznie gratulujemy.

Kompletną prezentację z webinarium IQRF można obejrzeć onlineWideo

  • Introduction to IQRF - complete technologies for wireless MESH networks
  • Complete solution of wireless MESH network
  • Transceiver module as a basic network element
  • Wireless MESH networks without programming
  • How to start with the IQRF effectively

Kolejna seria webinarów będzie kontynuowana po małej letniej przerwie we wrześniu. Więcej informacji o aktualnych webinariach znajdziecie na www.soselectronic.pl/webinar.

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji