IQRF

Webinarium SOS – Bezprzewodowe sieci MESH bez programowania

Dalsze wideo z webinarium już on-line na naszych stronach. Obejrzyjcie bliższe szczegóły bezprzewodowych sieci MESH.

Artykuł archiwalny opublikowany 28.10.2013. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Sieci bezprzewodowe interesują coraz więcej naszych klientów. Również dlatego przygotowaliśmy dalsze webinarium poświęcone IQRF i ich bezprzewodowym sieciom MESH. Tym razem Šimon Chudoba z IQRF przedstawił nam w praktyce, jak korzystając ze specyficznych funkcji obniżyć koszty i skrócić czas implementacji. I jak już przywykliśmy w przypadku naszych webinariów, ponownie odbyło się ono w języku angielskim oraz czeskim.
Spośród wszystkich uczestników, którzy wypełnili nasz kwestionariusz, wylosowaliśmy tym razem dwóch zwycięzców, którzy zyskają zestaw rozwojowy DS-START-033 Stali się nimiPetr Štipčák ze spółki NEE Innovations s.r.o. oraz Zbigniew Walukiewicz ze spółki Walkner elektronika przemysłowa Zbigniew Walukiewicz.

Serdecznie gratulujemy i już teraz mogą Państwo zarejestrować się na dalsze webinaria, które dla Państwa przygotowujemy. Więcej informacji o aktualnych webinariach znajdą Państwo na www.soselectronic.pl/webinar.

WIĘCEJ o marce IQRF...

Zapis wideo z tego webinarium mogą Państwo obejrzeć on-line.Wideo

Programme of webinar:
- IQRF Technology summary
- Direct Peripheral Access
- Hardware Profiles
- IDE 4.13
- IQRF OS 3.04 key features
- IQRF Alliance

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji