29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
IQRF

Zapis z webinarium SOS - DCTR-72DA przesyła dane na odległość do 600m

Webinarium z firmą IQRF poświęcone było bezprzewodowej transmisji danych na odległości do 600m. Przegapiłeś nasze seminarium internetowe? Zobacz nagranie wideo…

Artykuł archiwalny opublikowany 16.06.2015. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Tym razem ponownie przeprowadziliśmy dwa webinaria tego samego dnia – jedno w języku angielskim, a drugie w języku czeskim. Tematem były nowe moduły IQRF DCTR-72DAT o podwójnym zasięgu, dużo większej selektywności, nowoczesnej modulacji RF, z ekranowaniem RF, bezprzewodową aktualizacją OS, automatycznym parowaniem I wielu innym wspaniałym funkcjom.
Wszyscy uczestnicy webinarium mieli możliwość zakupu zestawu ewaluacyjnego DS-START-03 lub pojedynczych modułów DCTR-72DAT ze specjalną bonifikatą.

WIĘCEJ na temat IQRF...

Przegapiłeś nasze webinarium ?

Jeśli przegapiłeś to seminarium, obejrzyj nagranie wideo...

Wideo

Programme of webinar:
- key parameters
- comparison to DCTR-52DA
- interoperability and Certifications
- OS 3.07 functions
- DPA 2.xx features
- IDE, SDK, Cloud

Już teraz mogą Państwo zarejestrować się na następne webinaria, które dla Państwa przygotowujemy. Więcej informacji o aktualnych webinariach znajdą Państwo na www.soselectronic.pl/webinar.

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji