Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. OK Więcej informacji
KONTAKT CHEMIE

Label off usuwa nie tylko naklejki

Ten ciekawy spray z oferty Kontakt Chemie posłuży w biurze, ale również podczas produkcji elektroniki i w wielu innych dziedzinach.

Label off - czyli „ściągacz etykiet“ zdradza główny cel zastosowania tego środka. To jednak nie wszystko. Ponieważ Label Off to mieszanka rozpuszczalników, która szczególnie dobrze rozpuszcza substancje klejące, można go z powodzeniem zastosować wszędzie tam, gdzie potrzeba usunąć resztki po taśmach klejących lub inne trudne do usunięcia substancje jak smoły i żywice. Pomimo mocnego działania, środek jest nieszkodliwy dla większości tworzyw sztucznych, nie można go stosować jedynie na polistyrenie i poliwęglanie. Label Off można stosować nawet na tekturze/ pudełkach papierowych.

Label Off je bardzo prosty w użyciu – wystarczy rozpylić cienką warstwę środka na naklejkę lub inne miejsce, które chcemy oczyścić, i pozwolić działać na około 2 minuty. Następnie naklejkę zwykle można odkleić w całości. Ewentualne resztki usuwamy przez ponowne spryskanie Label Off i następnie zetrzemy (papierową) ścierką.

Bliższe informacje znajdą Państwo w karcie katalogowej Label Off. Label Off mamy stabilnie na magazynie. W razie zainteresowania prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl.

Zalety/cechy:

  • skuteczny środek do usuwania naklejek
  • usuwa również inne substancje „klejące“ jak smoły i żywice
  • łagodny dla tworzyw sztucznych
  • uniwersalny środek dla każdego warsztatu i biura

Produkty uzupełniające
obrazek typ / rodzaj / opis Nr artykułu producent na magazynie Magazyn dostawcy Cena/szt. bez VAT
LABEL OFF 50 200ml = SOLVENT 50 KONTAKT CHEMIE LABEL OFF 50 200ml = SOLVENT 50

Label off cleaner

Więcej informacji: LabelOff50_TDS.pdf

Spreje

33211
S

KONTAKT CHEMIE

na magazynie 1188 szt
Aktualnie na magazynie 1200 szt
Z tego rezerwacja dla klientów. 12 szt
Aktualnie do dyspozycji 1188 szt
W przypadku zainteresowania większą ilością, niż aktualny stan magazynu, prosimy o kontakt ze sprzedawcą lub kliknięcie na Pobierz ofertę cenową.
-

1 szt+ 20,6000 Zł

3 szt+ 18,8000 Zł

12 szt+ 17,5000 Zł

webdesign © bart.sk

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe