LANTRONIX

10 urządzeń już wkrótce zostanie podłączonych do LAN za darmo

Wylosowaliśmy 10 zdobywców modułów Lantronix xDirect, więc w najbliższych dniach mogą Państwo oczekiwać przesyłkę z tym właśnie modułem.

Artykuł archiwalny opublikowany 28.03.2013. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Wielka niespodzianka dla nas – tak możemy ocenić Państwa liczny udział w konkursie opublikowanym w niedawnym artykule o modułach Lantronix xDirect. Spodziewaliśmy się mniejszego zainteresowania, jednak rzeczywistość była całkiem inna, udział w konkursie wzięło równe 440 zainteresowanych.

Dziękujemy za udział, zdobywcami modułu XDT4851002-01-S są:
Attila Varhelyi (HU)
Jaroslav Štrba (SK)
Peter Palec (SK)
Till Péter (HU)
Emil Viorel MIHAI (RO)
Rácz István (HU)
Ing. Rostislav Vyroubal (CZ)
Ing. Martin Bajus (SK)
Jiří Pacák (CZ)
Paweł Troczyński (PL)

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji