29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
ANALOG DEVICES / LINEAR TECH

Nagranie z webinarium SOS – Proste i sprawne rozwiązanie dla szerokiego zakresu napięć

Kto wygrał płytkę demonstracyjną firmy Linear Technology? Poza możliwością poznania zwycięzcy, dajemy także możliwość obejrzenia nagrania wideo z tego webinarium...

Artykuł archiwalny opublikowany 03.12.2015. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Jakie są dostępne topologie zasilaczy dla napięć wejściowych wyższych i niższych od napięcia wyjściowego? Lub inaczej – informacje na temat najbardziej wydajnego sposobu konwertowania napięcia w topologii „four-switch buck-boost”. Tego wszystkiego można było się dowiedzieć podczas webinarium na temat modułów Lineał Technology prowadzonego przez Tomasza Kubasika oraz Joachima Konkola, którzy po raz kolejny prowadzili to seminarium internetowe bezpośrednio z naszej siedziby w Koszycach.
Wśród uczestników Webinarium, którzy wypełnili kwestionariusz wylosowaliśmy jedną osobę wygrywającą płytkę demonstracyjną. Zwycięzcą został Tomáš Fico z firmy MicroStep-MIS, spol. s r.o
Gratulujemy zwycięzcy.

WIĘCEJ na temat Linear Technology...

Przegapiłeś nasze webinarium ?

Jeśli przegapiłeś to seminarium, obejrzyj nagranie wideo...

Wideo

Programme of webinar:
- available topologies of Vin min - Vout - Vin max and differences between them
- four-switch buck-boost topology as the most efficient, flexible and the smallest solution
- buck-boost solutions from Linear Technology, applied to real end-devices

www.soselectronic.com

Już teraz mogą Państwo zarejestrować się na następne webinaria, które dla Państwa przygotowujemy. Więcej informacji o aktualnych webinariach znajdą Państwo na www.soselectronic.pl/webinar.

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji