SOS electronic

Mamy dla Ciebie dwa razy tyle towaru!

Zdajemy sobie sprawę, że najczęściej najwyższym priorytetem jest natychmiastowa dostępność, dlatego podwoiliśmy nasze zapasy magazynowe.

Artykuł archiwalny opublikowany 12.08.2014. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Przez ponad 20 lat działalności SOS electronic staramy się, aby najbardziej pożądane artykuły były zawsze dostępne w naszym magazynie. Stopniowo rozbudowywaliśmy nasz magazyn, rozsądnie zwiększając ilość dostępnych produktów, których wysyłkę wykonujemy już w dniu otrzymania zamówienia.
Szybki rozwój produktu oraz krótki czas wprowadzenia na rynek – tak typowe w dzisiejszych czasach – zmuszają nas do wzmocnienia zapasów, aby móc oferować jeszcze więcej produktów natychmiastowo dostępnych. Dlatego w ciągu kilku ostatnich miesięcy dokonaliśmy największej rozbudowy magazynu w naszej historii, w rezultacie tego oferujemy teraz dwa razy więcej komponentów niż rok temu.
Większe ilości zamówionego asortymentu pozwoliły w wielu przypadkach także na obniżenie cen wybranych komponentów. Spośród wielu produktów i grup produktowych, których zapasy wzmocniliśmy wymienimy dla przykładu:

rozwiązania USB od FTDI

moduły DC/DC oraz AC/DC od Traco Power

moduły GSM/ GPRS/ GPS Quectela

wyświetlacze oraz inteligentne moduły wyświetlaczy

moduły komunikacyjne LAN oraz WiFi

wentylatory EBM Papst oraz Sunon

listwy zaciskowe WAGO

multimetry oraz sprzęt pomiarowy firm Voltcraft oraz UNI-T

precyzyjne obudowy Hammonda

przełączniki i przyciski Marquardt

przekaźniki Fujitsu oraz Finder

relé Fujitsu a Finder

LED Kingbright

komponenty piezo Sonitron

● oraz wiele innych ...
Mamy nadzieję, że nasze starania przyczynię się do tego, iż odnajdziecie w naszym sklepie wszystko czego szukacie, co więcej dostępne „do ręki”. Oczywiście są komponenty, których nie mamy w naszych zapasach, ale w takich przypadkach zwykle dostarczamy je w krótkim czasie i po przystępnych cenach.

Na dowód naszych możliwości dostarczenia naprawdę „nietypowych komponentów” załączamy zdjęcia 80cm wentylatora AC firmy EBM-Papst oraz naszych kolegów :-).

Poszukujących jakichkolwiek komponentów zachęcamy do kontaktu pod adresem info@soselectronic.pl.

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji