SOS electronic

Naprawdę opłaca się czytać newsletter SOS

W roku 2012 nagrodziliśmy 13 czytelników newslettera SOS nagrodami wartymi 10 000 Zł .

Artykuł archiwalny opublikowany 11.02.2013. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Z naszym rewolucyjnym newsletterem są Państwo zawsze między pierwszymi, którzy poznają najświeższe nowości ze świata elektroniki. Tylko Państwo decydują co, i jak często chcą czytać. A o tym, że nie są to jedyne zalety, mogli Państwo przekonać się podczas całego roku 2012. Aż 12 spośród Państwa nagrodziliśmy co miesiąc ciekawymi a zwłaszcza praktycznymi nagrodami z naszego asortymentu.
Ponadto mieli Państwo możliwość grać o stację lutowniczą Weller WX 2020, która spełnia wszystkie wymagania do poważnej i precyzyjnej codziennej pracy. Dzięki wysokiej mocy oraz szerokiej ofercie oprawek i grotów lutowniczych przynosi komfort dla użytkownika. A w dodatku od stycznia 2013 wspomniane stacje lutownicze dostępne są bezpośrednio z naszego magazynu.
Szczęśliwym zdobywcą najwyższej klasy “Wellerki“ stał się Ján Říha z firmy Honeywell (CZ.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim ciągle przyjemnej lektury.Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji