27 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
SOS electronic

Nasze tegoroczne, również kulinarne, dokonania :)

W tym roku planowaliśmy, organizowaliśmy i dzięki Wam wszystko udało się nam zrealizować.

Ci z Was, którzy znają nas od dłuższego czasu wiedzą, że jesteśmy wierni naszemu mottu: „Supplier of Solutions”(Dostawca rozwiązań). Chcemy być z Wami od momentu powstania projektu, poprzez jego realizację, do etapu produkcji. Chcemy pomagać Wam w poszukiwaniu codziennych rozwiązań technicznych, pomóc w prowadzeniu działalności, informować o nowościach na rynku, o nowych technologiach i trendach w elektronice.

W roku ubiegłym pisaliśmy 104 artykuły o produktach. Zaprosiliśmy Was na 12 warsztatów, w których uczestniczyły m.in. firmy takie jak Microsoft, T-Systems, Vodafone, Slovak Telekom, Quectel, 2J Antennae. Mieliście okazję spotkać się z nami w Krakowie (PL) na Evertiq expo, podczas Dni Kariery w Koszycach (SK) i w Monachium (DE) podczas wystawy Electronica 2018. Przeprowadzaliśmy szkolenia online z firmami takimi jak 4D Systems, IQRF i Wiznet. Wysłaliśmy do Was 59 tysięcy paczek i otrzymaliśmy 200 ton towarów z całego świata, które umieściliśmy w naszym magazynie. Nasz zespół powiększył się o 6 nowych, wspaniałych pracowników.

Strona internetowa SOS electronic również wzbogaciła się o dwie nowe wersje językowe. Teraz nasze posty można przeczytać także po włosku i hiszpańsku.

Ponadto, upiekliśmy przepyszne pierniki dla wszystkich klientów firmy. Zdjęcia upamiętniające nasze dwutygodniowe kulinarne wysiłki dołączyliśmy do życzeń świątecznych.

Zapewniamy, że otrzymane przez Was pierniki są jadalne i szczęśliwie nie padły ofiarą naszych wątpliwych zdolności kulinarnych. W procesie pieczenia nie ucierpiały żadne komponenty mechaniczne, a podczas sesji zdjęciowej praca i bezpieczeństwo magazynu nie zostało naruszone.  :)


Życzymy Wam spokojnych, zdrowych Świąt i mnóstwo sukcesów technicznych w nadchodzącym Nowym Roku.


Wideo

We've baked amazing gingerbreads for all of you. The way we've been making them for the past 2 weeks can be seen in the video.

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji