SOS electronic

Oszczędność czasu – Zamawiaj bezpośrednio z oferty w e-shopie

Do naszego e-shopu wprowadziliśmy nowość - możliwość zamówienia na podstawie oferty cenowej. Możesz wybrać, które pozycje z oferty chcesz i zaledwie paroma kliknięciami je zamówić.

Do tej pory można było tylko wysłać zapytanie poprzez e-shop. Oczywiście ta możliwość ciągle pozostaje. Można wybrać nie tylko z naszej oferty 200000 produktów, ale także wysłać zapytanie na inne elementy. Po otrzymaniu terminu dostawy i ceny od naszych dostawców, wysyłamy wiadomość e-mail i publikujemy ją na Państwa koncie po zalogowaniu.

Co nowego?

Oferty są teraz podzielone na dwie części - aktualne oraz archiwum ofert. Aktualne oferty - to oczywiście najciekawsza część. Widać tu wszystkie oferty, nawet te wyceniane przez telefon lub email. Zaraz po ich wystawieniu automatycznie pojawiają się na stronie.

Wystawione oferty

W chwili, gdy wysyłamy ofertę na e-mail, pojawia się ona również na koncie w e-shopie. Standardowo wyświetla się cena, data dostawy i ewentualne uwagi naszego handlowca. Ponadto oferta, obejmuje dodatkowe informacje, takie jak sposób transportu, sposób płatności, adres wysyłki, kto sporządził oraz kto prosił o ofertę. Oferta jest ważna przez okres 7 dni, jeżeli nie ustalono inaczej.

Możliwość natychmiastowego zamówienia

Jeśli otrzymana oferta cenowa jest dla ciebie atrakcyjna, towar możesz od razu zamówić. Przy każdej pozycji po lewej stronie masz pole wyboru. Oznacza to, że nie wszystkie pozycje muszą być zamówione, można zamówić nawet jedną pozycję z oferty, jesli minimum logistyczne zostanie spełnione. Kontynuuj podsumowaniem zamówienia (tak jak w klasycznym koszyku e-shop), gdzie znajdują się tylko zamówione elementy. Wystarczy teraz tylko potwierdzić zamówienie i to wszystko.

Dodatkowe informacje do ofert

Eksport oferty do XLS
Jeśli potrzebujesz ofertę opracować u siebie i nie chcesz tracić czasu na kopiowanie pozycji po pozycji, to skorzystaj z możliwości eksportu w formacie XLS. W ten sposób można eksportować ofertę do swojego systemu informatycznego.
Archiwum ofert
W archiwum można znaleźć oferty, które są starsze niż 7 dni. Znajdują się tam oferty opracowane w ciągu ostatnich 2 lat.

Szybsze przetwarzanie zamówienia
Jeśli zamówisz towar z oferty za pośrednictwem e-shopu, zamówienie zostanie przetworzone w ciągu 1 minuty i znajdzie się w naszym systemie. W ten sposób nasz handlowiec może od razu zarezerwować towar dla Ciebie.

Punkty lojalnościowe
Te zamówienia również obejmuje nasz system lojalnościowy. Ponieważ przy ofercie są specjalne, często niższe ceny, ilość punktów lojalnościowych zostanie obniżona – o połowę.

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji