Rezystory drutowe radiatorem z serii HSA

Tyco Electronic, oprócz innych produktów, jest wiodącym europejskim dostawcą standardowych i niestandardowych rezystorów drutowych w obudowie aluminiumowej. Rozszeżyliśmy naszą oferte o serie HSA10, HSA25 i HSA50, które do końca lutego można nabyć w promocijnych cenach.

Artykuł archiwalny opublikowany 28.01.2009. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Seria HSA jest wykonana z wysokiej jakości drutu oporowego. Po odpowiedniej ilości zwojów rezystory otrzymują powloke izolacyjną oraz obudowę aluminiumową. Obudowa aluminiumowa zapewnia szybkie odprowadzenia temperatury, ale daje też możliwość umieszczenia rezystora na dotadkowym radiatorze.
SOS electronic oferuje rezystoryz seri HSA o mocy:16, 25 i 50W, po cenach promocyjnych do końca lutego.
Wspomniane rezystory mają następujące wartości oporu:
Typ HSA10: od 0,1 Ohm do 15 kOhm, Typ HSA25: od 0,1 Ohm do 36 kOhm, Typ HSA50: od 0,1 Ohm do 100 kOhm.

Parametry techniczne są dostępne w kartach katalogowych. Rezystory w/w mocy mogą uzyskać przy użyciu dodatkowego radiatora. Bez dodatkowego radiatora rezystor moz być obciążony połową mocy.


W cały asortymencie rezystorów mocy z radiatorem z firmy Tyco Electronics można zobaczyć tutaj.

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji