Ogromny sukces, jaki targi odniosły w poprzednich latach, sprawił, że również w tym roku poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko. I tym razem wszystko przebiegło pomyślnie. Te międzynarodowej sławy targi pozostają jednym z najważniejszych wydarzeń sektora systemów wbudowanych i oraz producentów, takich jak AAEON, Apacer, Technexion, 4D Systems oraz Bridgetek.

Stoisko SOS electronic, jako części niemieckiego holdingu Conrad Electronic, znajdowało się w hali nr 3. Reprezentowali nas nasi najbardziej wykwalifikowani koledzy, którzy zajmują się produktami z kategorii systemów wbudowanych.

Wystawione przez nas nowe, dostępne na rynku produkty od naszych dostawców spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Cieszymy się, że mogliśmy odpowiedzieć na Wasze pytania, porozmawiać o korzyściach, porównać rozwiązania i zasugerować Wam najlepsze opcje. O to właśnie chodzi w targach Embedded World.

Nie mogłeś się zjawić na Embedded World 2019? W naszej galerii znajdują się zdjęcia, na których uwieczniono najciekawsze wydarzenia targów. Może w przyszłym roku zdecydujesz się do nas dołączyć?