SOS electronic

Wspieramy Państwa pomysły i projekty

My w SOS świadomi jesteśmy tego, że postęp ludzkości znacznie uzależniony jest od nowych talentów. Co może poruszać społeczeństwo do przodu szybciej niż „niezadowolenie” młodych uzdolnionych ludzi?

Artykuł archiwalny opublikowany 24.06.2013. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Rozwinęliśmy się dzięki Wam i również dlatego zdecydowaliśmy się wspierać potencjał młodych projektantów na ich drodze do realizacji swoich pomysłów i projektów tak, aby mieli po boku solidnego i silnego partnera.

Najnowsze projekty, które wspieraliśmy:

  1. HUB silnik elektryczny
  Stały silnik elektryczny synchroniczny z płaszczem obrotowym i elektronicznie sterowaną komutacją zainstalowany wprost w kole. Z podstawy swojej konstrukcji silnik ten zawiera małą liczbę części obrotowych. Między innymi, ma też bardzo dobre możliwości sterowania i dynamicznego ustawiania czasu (timing).
  Projekt ten wsparliśmy dostawą części elektronicznych. Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na www.hubmotor.sk/index_en.html  2. Altrace
  Studenci węgierskiej uczelni wyższej regularnie uczestniczą w konkursie konstruktorskim samochodów elektronicznych. Również ten projekt wsparliśmy w formie części do konstrukcji tego samochodu. www.youtube.com  3. Detekcja erupcji słonecznych na podstawie rejestracji nagłych zaburzeń jonosfery
  Projekt ten zaprezentowany został na międzynarodowym przeglądzie GENIUS Olimpiada 2012 w stanie New York. Celem badania jest śledzenie występowania erupcji słonecznych za pomocą zaburzeń w jonosferze. Zbudowano odbiornik GPS, który przekazuje sygnał do komputera i skanuje jakość odbieranego sygnału. Na podstawie bazy danych erupcji słonecznych oraz powstałej później bazy danych jakości sygnału GPS testowane są związki pomiędzy tymi zjawiskami. Wyniki pomiarów powinny pokazać, że aktywność słoneczna wpływa na jakość sygnału GPS.
  Projekt ten wsparliśmy dostawą zestawu rozwojowego Quectel L10. Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na www.geniusolympiad.org

  4. Konkurs o najlepszy produkt elektroniczny
  Portal svetelektro.com we współpracy z naszą spółką przygotował 2. koło konkursu o najlepszy produkt elektroniczny. Celem jest wesprzeć powstające talenty na Słowacji i w Czechach. W ramach tego konkursu wspieraliśmy 3 najlepsze projekty.

  1. miejsce - Podwójny zasilacz regulowany 2x 0-24V 2x 0-5A
  2. miejsce - Adaptacyjny / Przyrostowy regulator PID
  3. miejsce - półautomatyczne podwozie robotyczne


Mają Państwo równie interesujący i Państwa zdaniem wyjątkowy projekt? Prosimy napisać do nas o nim pod adres marketing@soselectronic.com a my chętnie Państwu pomożemy!

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji