SOS electronic

Wysyłamy do Państwa gigantyczne pozdrowienia noworoczne, przyprószone pierwszym śniegiem

28 m2, 60 dzieci, 80 pędzli, 10 litrów farby a na dodatek wiele radości i śmiechu. Czyli jak przygotowywaliśmy dla Państwa nasze DZIĘKUJEMY :-)

Artykuł archiwalny opublikowany 20.12.2013. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Już dawno nic nas tak nie połączyło, jak przygotowanie tego pozdrowienia noworocznego dla Państwa. Zespół dziesiątek dzieci (być może nadziejnych SOS-ciaków), przy wydatnym, również moralnym, wspieraniu nas, pracowników SOS, własnoręcznie przez 3 dni malował rekordowo wielkie pozdrowienie o wymiarach 7 x 4 metry.

Jego wygląd ostateczny, który wisi na froncie nowo-zbudowanej części naszego centrum dystrybucyjnego, „ochrzciliśmy” autentyczną walką na śnieżki z pierwszego tegorocznego śniegu.

Również w taki sposób chcemy potwierdzić, że dostają Państwo od nas więcej niż tylko części elektroniczne. Dostają Państwo rozwiązania! Rozwiązania dla rozwoju i produkcji elektroniki, ale również rozwiązania na dobry humor...

Dziękujemy za wsparcie w roku 2013 a na rok 2014 pragniemy przekazać Państwu chociaż część pozytywnej energii i dobrego humoru z przygotowania naszego „DZIĘKUJEMY“ – koniecznie należy obejrzeć film :-)

PS: Szczere „dziękujemy” należy się dziecięcym artystom oraz ich nauczycielom Mgr. Zuzane Šimoňákovej, Mgr. Margite Kolačkovskej, PaedDr. Adriane Andrejkovej oraz malarzowi akad. Tomášovi Čepekovi z Podstawowej szkoły artystycznej na ul. Bernolákovej w Koszycach.
Byliście po prostu fantastyczni! :-)

Wideo

Merry Christmas and Happy New Year

Ciekawostki w przygotowania SOS PF 2014:

  • podczas 3 dni udział wzięło 60 dzieci
  • zużyto 10 litrów farb i 80 pędzli
  • rozlano 0 litrów farby
  • pomalowaliśmy 7x4 = 28 metrów kwadratowych
  • wykonano 9.685 zdjęć do przygotowania filmu
  • zużyliśmy 2 wiadra śniegu
  • wzajemnie oddaliśmy sobie nieskończoną masę radości, śmiechu i dobrego humoru

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji