Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. OK Więcej informacji
SOS electronic

Wysyłamy do Państwa gigantyczne pozdrowienia noworoczne, przyprószone pierwszym śniegiem

28 m2, 60 dzieci, 80 pędzli, 10 litrów farby a na dodatek wiele radości i śmiechu. Czyli jak przygotowywaliśmy dla Państwa nasze DZIĘKUJEMY :-)

Już dawno nic nas tak nie połączyło, jak przygotowanie tego pozdrowienia noworocznego dla Państwa. Zespół dziesiątek dzieci (być może nadziejnych SOS-ciaków), przy wydatnym, również moralnym, wspieraniu nas, pracowników SOS, własnoręcznie przez 3 dni malował rekordowo wielkie pozdrowienie o wymiarach 7 x 4 metry.

Jego wygląd ostateczny, który wisi na froncie nowo-zbudowanej części naszego centrum dystrybucyjnego, „ochrzciliśmy” autentyczną walką na śnieżki z pierwszego tegorocznego śniegu.

Również w taki sposób chcemy potwierdzić, że dostają Państwo od nas więcej niż tylko części elektroniczne. Dostają Państwo rozwiązania! Rozwiązania dla rozwoju i produkcji elektroniki, ale również rozwiązania na dobry humor...

Dziękujemy za wsparcie w roku 2013 a na rok 2014 pragniemy przekazać Państwu chociaż część pozytywnej energii i dobrego humoru z przygotowania naszego „DZIĘKUJEMY“ – koniecznie należy obejrzeć film :-)

PS: Szczere „dziękujemy” należy się dziecięcym artystom oraz ich nauczycielom Mgr. Zuzane Šimoňákovej, Mgr. Margite Kolačkovskej, PaedDr. Adriane Andrejkovej oraz malarzowi akad. Tomášovi Čepekovi z Podstawowej szkoły artystycznej na ul. Bernolákovej w Koszycach.
Byliście po prostu fantastyczni! :-)

Wideo

Merry Christmas and Happy New Year

Ciekawostki w przygotowania SOS PF 2014:

  • podczas 3 dni udział wzięło 60 dzieci
  • zużyto 10 litrów farb i 80 pędzli
  • rozlano 0 litrów farby
  • pomalowaliśmy 7x4 = 28 metrów kwadratowych
  • wykonano 9.685 zdjęć do przygotowania filmu
  • zużyliśmy 2 wiadra śniegu
  • wzajemnie oddaliśmy sobie nieskończoną masę radości, śmiechu i dobrego humoru
Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe