QUECTEL

Deweloperzy przetestowali nowy Quectel SC20-E SMART EVB KIT

W trakcie następnej edycji popularnych warsztatów ponad 100 deweloperów z Czech, Słowacji i Węgier miało możliwość wypróbowania modułu MC60 i nowego zestawu SC20E-SMART EVB firmy Quectel.

Edycję poprowadzili eksperci właśnie z firmy Quectel – Michał Gadaj i Grzegorz Bazyluk. Uczestnicy warsztatów mogli nauczyć się, jak projektować rozwiązania sprzętowe czy testować funkcjonalność oprogramowania.

Moduł MC 60 jest idealnym rozwiązaniem w aplikacjach wymagających pozycjonowania i transmisji niewielkich ilości danych. Zwarta konstrukcja z wbudowanym bardzo czułym odbiornikiem GPS/GLONASS służącym do pozycjonowania pozwala klientem na używanie funkcji GSM i GPS – w pojedynczym module małych rozmiarów.

Seria SC20 firmy Quectel to nowa generacja wielomodowych modułów smart LTE kat. 4 z zainstalowanym systemem Android 5.1 Lollipop. Obsługuje bezprzewodową komunikację krótkiego zasięgu za pośrednictwem Wi-Fi 802.11b/g/n i BT4.1 LE oraz zapewnia szybkość transmisji danych do 150 Mbps. Stanowi idealne rozwiązanie w zastosowaniach przemysłowych i konsumenckich, które wymagają szybkiego przesyłania dużej ilości danych.
Podczas warsztatów był także czas na dyskusję nad konkretnymi rozwiązaniami projektowymi dotyczącymi indywidualnych aplikacji tworzonych przez obecnych deweloperów. Zestawy przetestowane przez deweloperów podczas warsztatów można było następnie zakupić z rabatem 50%.
Zdobądź praktyczne doświadczenie podczas naszych warsztatów i ciesz się z dodatkowych korzyści. Już teraz przygotowujemy dla Was warsztaty FLUKE, które odbędą się w czerwcu. Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie w dziale PIZZAWORKSHOPS.

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji