29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
QUECTEL

Nagrania trzech webinariów dotyczących modułów komunikacyjnych w sieciach LTE, LPWA, GNSS

LPWAGNSSLTELTE-MWireless CommunicationNetwork

Maraton webinariów dobiegł końca. Udało się! Nagrania webinariów dotyczących poszczególnych sieci i odpowiednich modułów są już dostępne. Możesz je obejrzeć w każdej chwili.

Szkolenia online zostały dla Was profesjonalnie przygotowane przez kolegów z Quectel Wireless Solutions – naszego długoletniego i niezawodnego partnera zajmującego się technologią bezprzewodową. 

Każda z sieci (LTE, LPWA i GNSS) ma swoje zalety i określony obszar stosowania. Dlatego postanowiliśmy webinaria podzielić tematycznie i zarezerwować czas na ewentualne pytania. Cieszymy się, że i tym razem nas nie zawiedliście – pytań było wyjątkowo dużo. Byliśmy również mile zaskoczeni, że tak wielu z Was uczestniczyło we wszystkich trzech webinariach.

Dla tych, którym nie udało się wziąć udziału w którymkolwiek ze szkoleń online, zamieszczamy odpowiednie nagrania:


Poza obecną ofertą modułów komunikacyjnych Quectel, tematy poruszane na nagraniach obejmują również nadchodzące innowacje i stan sieci w krajach UE. Szczegółowo omówione zostały ponadto różnice między technologią LPWAN a starszymi technologiami typu 2G i 3G.
W kwestii odbiorników GNSS przedstawione zostały najnowsze chipsety do modułów nawigacji satelitarnej, z naciskiem na bardziej dokładną lokalizację przy użyciu technologii RTK, a także nawigacji zliczeniowej.
Nagranie dotyczące technologii LTE dotyczy stopniowego wprowadzania sieci 5G, a także dostępności modułów LTE-A dla kategorii 6 i 12. Oczywiście, wspomnieliśmy również o obecnie najczęściej używanych modułach dla kategorii 1 i 4.


Jeśli nadal macie wątpliwości, czy warto zapoznać się z naszymi webinariami, przypominamy, że: 120 naszych zadowolonych subskrybentów zostało z nami aż do samego końca szkolenia. Taki wynik mówi sam za siebie. 


Nagranie można obejrzeć po wypełnieniu formularza. Dziękujemy.


Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji