QUECTEL

Quectel UC15 oraz L76 znalazły Ciebie

Co powstanie, gdy połączysz 40 projektantów, 4 miejsca, moduły GPS i moduły do transmisji danych oraz pizzy ?

Artykuł archiwalny opublikowany 06.06.2014. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
„Pizza workshop” z Quectelem w Bratysławie, Brnie, Budapeszcie i Gyor zamykają naszą wiosenną serię warsztatów.
Edward Huang z Quectel zaprezentował uczestnikom moduły UC15 oraz L76. Wszyscy mogli przetestować sposoby sterowania i programowania tych modułów przy użyciu zestawów rozwojowych dostępnych dla każdego uczestnika. Edward udzielał konkretnych odpowiedzi, a konstruktorzy mieli okazję zdobyć cenne informacje, które pomagały udoskonalić aplikacje modułów Quectel.

Nie uczestniczyłeś w Quectel Pizza workshop?

Sprawdź jak przebiegały ostatnie warsztaty. Mamy nadzieję, że spotkamy się na następnych organizowanych już tego lata...

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji