QUECTEL

Webinarium SOS – Przesuń swoją aplikację GSM na wyższy poziom

Zapraszamy do obejrzenia nowych i specjalnych funkcji modułu GSM Quectel M95 w praktyce na webinarium SOS już w najbliższą środę!

Artykuł archiwalny opublikowany 19.09.2013. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Moduły GSM firmy Quectel przynoszą duże możliwości w dziedzinie transmisji danych. Jak w prosty sposób programować moduły GSM za pomocą prostych, jak również specjalnych komend AT powie Państwu p. Nicholas XU podczas webinarium SOS już 25.9.2013 o 10.00 CET.

Program webinarium:
  • Przegląd produktów Quectel - moduły GSM/GPRS, GNSS oraz WCDMA
  • Przedstawienie modułu M95 - cechy i funkcje
  • Podstawowe komendy AT (SMS/Call/TCP/UDP)
  • Komendy funkcji specjalnych (FTP/MMS*/HTTP/Ecall/QuecLocator)
Webinarium poprowadzą on-line technicy bezpośrednio z QUECTELu.

Więcej o webinarium QUECTEL...

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji