QUECTEL

Webinarium SOS - Przesuń swoją aplikację GSM na wyższy poziom

Ponad 60 uczestników wzięło udział w webinarium Quectel. O czym to całe było? Szczegóły komend AT zainteresowały projektantów. Zapis wideo z tego webinarium mogą Państwo obejrzeć online.

Artykuł archiwalny opublikowany 30.09.2013. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Webinarium SOS odbywało się tym razem pod znakiem modułów GSM/GPRS Quectel. Nicholas Xu zademonstrował praktycznie przykłady programowania podstawowych komend AT, jak również tych specjalnych jak np. QuecLocator.
Spośród wszystkich uczestników, którzy wypełnili po webinarium nasz kwestionariusz, wylosowaliśmy zdobywcę zestawu ewaluacyjnego M10 EVB KIT oraz modułu M95 TE-A, którym stał się Tomáš Tóth ze spółki Zadako s.r.o.

Serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy do rejestracji na dalsze webinaria, które przygotowujemy dla Państwa. Więcej informacji o aktualnych webinariach znajdą Państwo na www.soselectronic.pl/webinar.

WIĘCEJ o marce Quectel...

Zapis wideo z tego webinarium mogą Państwo obejrzeć online.Wideo

Programme of webinar:
- Overview of Quectel’s products
- GSM/GPRS & GNSS & WCDMA modules
- Presentation of M95
- Features and Functions and Highlights
- AT command of M95
- Main AT command(SMS/Call/TCP/UDP
- AT commands of special function(FTP/MMS*/HTTP/Ecall/QuecLocator)

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji