Wielopasmowy moduł LTE Cat NB2 - BC660K-GL
NarrowBand-Internet of Things (NB-IoT) jest komórkową technologią bezprzewodową, opartą na standardach o niskim poborze mocy (LPWA). Została ona opracowana z myślą o zastosowaniu w wielu nowych urządzeniach i usługach z zakresu Internetu Rzeczy.

NB-IoT znacząco obniża zużycie energii oraz zwiększa przepustowość sieci i wydajność widmową, szczególnie na obszarach o dobrym zasięgu.
Przy zastosowaniu technologii NB IoT żywotność baterii może w pojedynczych przypadkach przekroczyć nawet 10 lat.

Quectel BC660K-GL to wysokowydajny moduł LTE Cat NB2, który obsługuje wiele pasm częstotliwości B1-B5/B8/B12-B14/B17 B20/B25/B28/B66/B70/B85, a jednocześnie zużywa bardzo mało energii. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi doskonale sprawdzi się w przypadku zastosowań, gdzie kluczowe znaczenie ma wielkość części. 

Wielopasmowy moduł LTE Cat NB2 - BC660K-GL

Z uwagi na kształt i wielkość jest kompatybilny z modułami GSM/GPRS M66 i NB-IoT BC66 firmy Quectel. Stanowi on elastyczną i skalowalną platformę do migracji z sieci GSM/GPRS do sieci NB-IoT.

Ten wielopasmowy moduł przeznaczony jest do wykorzystania w urządzeniach montowanych powierzchniowo, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla zastosowań wymagających solidnej i wytrzymałej konstrukcji.

Niewielka obudowa LCC modułu pozwala na jego łatwe wbudowanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Ten typ obudowy jest również odpowiedni dla produkcji na dużą skalę, ponieważ może być montowany przy użyciu zautomatyzowanych systemów.

Dzięki kompaktowym rozmiarom, niskiemu poborowi mocy i rozszerzonemu zakresowi temperatur pracy, BC660K-GL może być używany w różnych zastosowaniach z zakresu Internetu Rzeczy, takich jak inteligentne systemy pomiarowe, wypożyczalnie rowerów, inteligentne parkingi, inteligentne miasta, bezpieczeństwo i śledzenie mienia, urządzenia domowe, rolnictwo i monitorowanie środowiska.
Moduł może również być wykorzystany w celu świadczenia usług związanych z przesyłaniem wiadomości SMS i transmisji danych, dzięki czemu spełnia wymagania różnych użytkowników.

W celu uzyskania informacji na temat cen i dostawy urządzeń zapraszamy do naszego sklepu internetowegolub do kontaktu z naszym działem sprzedaży pod adresem info@soselectronic.pl.

Wielopasmowy moduł LTE Cat NB2 - BC660K-GL