Urządzenia laboratoryjne Rohde&Schwarz z rabatem do 55%
Niemiecki producent Rohde & Schwarz po raz kolejny przygotował dla swoich klientów interesującą ofertę. Tym razem obniżył cenę około 10 nowych produktów spośród oscyloskopów, analizatorów widma i zasilaczy z pełnym wyposażeniem.

Dodatkowo oferta specjalna obejmuje również urządzenia wykorzystujące częstotliwość radiową do konkretnych zastosowań, w tym zestawy analizatorów zaprojektowane do rozwiazywania problemów związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną lub wyszukiwaniem zakłóceń.

Po raz pierwszy promocja objęła również profesjonalny, a jednocześnie przystępny cenowo generator sygnału! Ta oraz wiele innych promocji stanowią część akcji „Dzisiejsze rozwiązania jutrzejszych wyzwań”, która trwa od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r.

Jak to jest w dobrym zwyczaju, producent oferuje możliwość zakupu profesjonalnych urządzeń wraz z pełnym wyposażeniem – ze wszystkimi dostępnymi końcówkami, tzw. „opcjami” – w znacznie obniżonych cenach, od 42% do 55%.

W praktyce oznacza to, że np. w przypadku oscyloskopów istnieje możliwość zakupu urządzenia z maksymalną przepustowością i wszystkimi dostępnymi końcówkami za stosunkowo niewielką dopłatą w stosunku do standardowej ceny podstawowej urządzenia. 

Oznacza to możliwość dekodowania i analizowania prawie wszystkich popularnych magistral komunikacyjnych i wykorzystywania tego sprzętu również jako analizatora widma i generatora fal. Wyposażone w szeroki wachlarz końcówek przyrządy pomiarowe R&S umożliwiają wykonywanie różnych zadań oraz zwiększają nie tylko komfort pracy, ale i dokładność pomiaru.

Wśród najczęściej wybieranych przez klientów sprzętów znajdują się oscyloskopy RTC1002, RTB2004, RTM3004 i RTA4004, które w swojej kategorii cenowej są zdecydowanie jednymi z najlepszych produktów na rynku. Z Rohde&Schwarz współpracujemy od lat i wiemy, że użytkownicy sprzętów tej marki cenią sobie ich szeroką funkcjonalność i intuicyjność. 

Dla wielu naszych klientów kluczowym czynnikiem decyzyjnym była również możliwość wypróbowania urządzenia w miejscu pracy, w laboratorium lub w klasie. Dlatego Wam również oferujemy taką opcję. Jeśli chcielibyście wypróbować któryś z produktów Rohde&Schwarz, skontaktujcie się z nami. 

Listę wszystkich produktów i warunki promocji można znaleźć w ulotce „Dzisiejsze rozwiązania jutrzejszych wyzwań” oraz w poniższym omówieniu:

Urządzenia laboratoryjne Rohde&Schwarz z rabatem do 55%
Urządzenia laboratoryjne Rohde&Schwarz z rabatem do 55%

Wszystkie wymienione w niej urządzenia pomiarowe marki Rohde&Schwarz możemy dostarczyć na korzystnych warunkach i w krótkim czasie.

Promocja obowiązuje od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Jeśli chcielibyście uzyskać więcej informacji na temat produktów Rohde & Schwarz, prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wyborze właściwego sprzętu!