29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
SOS electronic

Przegląd roku 2019

Technologia jest przyszłością świata – naszym celem jest stać się jej częścią. W SOS electronic stawiamy na informacje i technologie oraz właściwe ich zrozumienie i znajomość. Ciężko pracujemy, aby wszyscy wokół nas – nasi klienci, ale też najmłodsi użytkownicy technologii – mieli dostęp do wystarczającej ilości informacji. Każdy krok naprzód jest istotny, a w 2019 roku udało nam się zrobić ich kilka.

  • Udzieliliśmy wsparcia kilku szkołom średnim oraz zespołom i organizacjom uczniowskim; zdobywaliśmy nową wiedzę z zakresu elektryki na obozach letnich.
  • Zorganizowaliśmy webinaria na temat technologii LPWA, transferu danych w standardzie LTE, urządzeń wbudowanych, aplikacji QT dystrybuowanych przez Linux, sztucznej inteligencji oraz automatycznej kontroli optycznej (na przykładzie produktów AAOEN).
  • We współpracy z firmą Microsoft udało nam się przeprowadzić warsztaty z zakresu Internetu rzeczy (IoT) z wykorzystaniem MS AzureCloud oraz zestawu narzędzi opracowanych przez AAEON.
  • Wraz z firmą Quectel, globalnym producentem bezprzewodowych modułów GPS, zorganizowaliśmy warsztaty w dwóch krajach, których głównym przedmiotem była sieć LTE Cat M1.
  • Chcąc znaleźć się bliżej naszych klientów, wzięliśmy udział w targach Embedded World 2019 w Monachium oraz konferencjach Evertiq Expo w Krakowie i Warszawie.
  • Przez cały rok przyglądaliśmy się uważnie produktom w naszych magazynach; wybraliśmy kilka urządzeń, przyrządów pomiarowych, oscyloskopów i innych towarów, które (naszym zdaniem) ułatwią obsługę każdego rodzaju sprzętu. W ciągu dwóch tygodni odwiedziliśmy dziewięcioro klientów z dwóch krajów. Przeprowadziliśmy rozmowy z setkami ludzi na temat ich codziennych zajęć i pracy zawodowej, próbując zasugerować potencjalne wielkie i małe zmiany mające na celu ułatwienie i usprawnienie wykonywania zwyczajnych czynności.

Nasze komponenty można znaleźć wszędzie. Są wykorzystywane zarówno w kopalniach węgla, jak i satelitach kosmicznych. Spełniają one także surowe wymagania stawiane przez dostawców usług medycznych. Dostarczamy czujniki jakości powietrza, moduły GPS do monitorowania ruchu drogowego, rozwiązania w zakresie logistyki produkcji. Wszystko to jest możliwe dzięki wam – naszym klientom.

Każdy dostawca dąży do posiadania zadowolonych partnerów na całym świecie. Dla nas to wy jesteście takimi partnerami.


Dziękujemy wam za naszą współpracę w 2019 roku. Z niecierpliwością czekamy na kolejny pomyślny rok 2020.Wideo

We are reinventing the way of electronic components distribution. As a multinational distribution company, we supply our electrical components everywhere.

Wideo

Thank you for your lasting trust and we wish you full bags of christmas presents.
May the 2020 be built around pleasant surprises and building valuable relationships with the people you care about, just as we do.

Your SOS electronic team

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji