Co miesiąc nowe wyzwanie (konkurs)

Zwracamy się do wszystkich uczniów szkół średnich, kształcących się w dziedzinie inżynierii elektrycznej, aby w roku szkolnym 2021/2022 wzięli udział w naszym konkursie i zdobyli wspaniałe nagrody. „Sprawdź swoją wiedzę i wygrywaj!”

Co miesiąc nowe wyzwanie (konkurs)

Witajcie! Dziękujemy, że do nas wpadliście.

Zdajemy sobie sprawę, że Wasza edukacja stawia przed Wami wiele wyzwań. Te wszystkie lekcje, liczby, obliczenia, przeliczenia, schematy, wieczorna nauka z przyjaciółmi, koncerty... Sami wiecie, że bywa ciężko. Po pierwsze, chcemy Wam powiedzieć: NIE PODDAWAJCIE SIĘ. Naprawdę warto.

Lubicie konkursy? Czy dysponujecie wystarczająca wiedzą? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was.

Raz w miesiącu, na tej stronie, zamieścimy pytanie z dziedziny, którą zgłębiacie. Waszym zadaniem będzie... Podanie właściwej odpowiedzi. Super!

Pytania będą zróżnicowane pod względem trudności, ale wierzymy, że sobie z nimi świetnie poradzicie. I nie, to nie będzie praca na darmo.

Na koniec każdego miesiąca spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi wylosujemy jedną, której autor zdobędzie wspaniałą nagrodę.

Analogicznie, na koniec roku szkolnego spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi wylosujemy jedną, której autor wygra elektryczną hulajnogę Xiaomi.


Zainteresowani? W takim razie konkurs uważamy za rozpoczęty!

W tym miesiącu nagrodą jest cyfrowy miernik UT 131 A.


Sformułujcie prawidłową odpowiedź, przeprowadźcie odpowiednie obliczenia i wyślijcie ją nam poprzez wypełnienie kwestionariusza.
Każda poprawna odpowiedź weźmie udział w losowaniu. Przesyłajcie swoje odpowiedzi co miesiąc (oczywiście, najlepiej same prawidłowe), by zwiększyć swoje szanse na wygranie nagrody głównej na koniec roku szkolnego.


Pytanie na ten miesiąc:

Co to oznacza, gdy przełącznik kołyskowy wyświetla kod: 10(8)/250 5E4?

Nadsyłajcie odpowiedzi do 30 września 2021 roku.
Dla zainteresowanych... (lub: najczęściej zadawane pytania):

Nie jesteś pewien/na, jaka jest prawidłowa odpowiedź?
Nieważne. Nie przyznajemy punktów ujemnych ani nie wystawiamy złych ocen. Próbuj dalej!

Zapomniałeś/aś przesłać odpowiedź?
Nieważne. Następnym razem weź magnez, porządnie się wyśpij i ustaw przypomnienie.

Twój pies zjadł kartkę, na której zapisałeś/aś odpowiedź?
No cóż, trudno! Ufamy ci i wystarczy nam jedna poprawna odpowiedź i już jesteś w grze.

Chcesz wziąć udział w konkursie razem z przyjacielem?
Super! Pamiętaj, by podzielić się nagrodą. Po równo!

Potrzebujesz przeanalizować jakąś kwestię?
Zapoznaj się z artykułami napisanymi przez naszych kolegów obeznanych w kwestii technologii. Zdobyte informacje z całą pewnością przydadzą Ci się także podczas nauki.


Z niecierpliwością czekamy na wasze odpowiedzi! Czy potrzebujesz więcej informacji, albo uważasz, że podana przez nas odpowiedź nie jest prawidłowa? Napisz do nas na info@soselectronic.pl.


Lista poprawnych odpowiedzi:

Pytanie konkursowe, wrzesień 2021 r.

Co to oznacza, gdy przełącznik kołyskowy wyświetla kod: 10(8)/250 5E4?

Poprawna odpowiedź, wrzesień 2021 r.

................................................................................................................................................

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.