29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
SOS electronic

Czy chcesz być informowany o dostępności komponentów? Skorzystaj z automatycznych powiadomień.

eShop

Jak to działa? Zasada jest prosta. Wystarczy zaznaczyć produkt, który chcą Państwo obserwować, następnie wybrać ilość i podać adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie. Gdy do naszego magazynu dotrze produkt, którym są Państwo zainteresowani, wyślemy powiadomienie pocztą elektroniczną.

Powiadomienie zostanie wysłane także w przypadku dostępności mniejszej liczby sztuk, a funkcja powiadomień pozostanie nadal włączona. Gdy do naszego magazynu dotrze więcej sztuk danego produktu, wyślemy powiadomienie pocztą elektroniczną i funkcja automatycznego powiadomienia zostanie wyłączona.

Zarządzenie powiadomieniami
Usługa jest dostępnych dla wszystkich osób, które założyły konto w naszym sklepie internetowym. Zarządzanie funkcją automatycznych powiadomień jest dostępne w sekcji asortymentu. W panelu zarządzania można przeglądać i ewentualnie wyłączyć automatyczne powiadomienia dla poszczególnych produktów. Liczba produktów objętych automatycznymi powiadomieniami jest nieograniczona.

Śledzenie niedostarczonych towarów
Ciekawą funkcją są automatyczne powiadomienia dotyczące produktów, które Państwo już zamówili, ale nie ma ich na stanie w magazynie. W ten sposób otrzymają Państwo niezwłocznie informację podczas oczekiwania na dany produkt. Wystarczy kliknąć na niebliską ikonę ze stróżującym psem po prawej stronie.


Czy chcesz być informowany o dostępności komponentów? Skorzystaj z automatycznych powiadomień.

Jesteśmy przekonani, że ta funkcja znacznie ułatwi korzystanie z naszej strony internetowej. Wszelkie pytania i sugestie prosimy przesyłać na adres webmaster@soselectronic.com.

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji