Nie tylko o nich piszemy, ale chcielibyśmy również wymienić się poglądami i nowościami na ich temat. Z tego powodu zaplanowaliśmy wirtualną konferencję, która ma na celu przyciągnięcie uwagi użytkowników pokazem najnowocześniejszych technologii. Chcemy również otworzyć drzwi do świata informacji technicznych.

Zapraszamy na konferencję Debatech online. To będzie wyjątkowe wydarzenie.


– W poprzednich latach nasze konferencje były bardzo udane. Koncentrowały się na lokalnych słuchaczach, prowadzone były w jednym języku i w jednym regionie. Wzbudziły też spore zainteresowanie. Setki osób z całego świata odczuwa głód informacji na temat nowinek technologicznych. Zdecydowaliśmy się więc umożliwić wzięcie udziału w konferencji Debatech każdemu, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje. Mimo że poszczególne prelekcje będą realizowane w języku lokalnym, przygotujemy napisy do wszystkich filmów, aby umożliwić ich zrozumienie każdej osobie, która będzie danym tematem zainteresowana. Nowością będą również przerwy reklamowe. W ich trakcie przedstawiać będziemy różnych producentów technologii. Jestem przekonana, że uczestnicy konferencji mają czego wyczekiwać – powiedziała Denisa Majláthová, specjalistka ds. marketingu w SOS electronic. 

Zarejestruj się!

We wtorek, 11 października, zapraszamy na prezentacje poświęcone zagadnieniom profesjonalnym, takim jak czujniki i metody programowe obniżające temperaturę szczytową nowoczesnych wielordzeniowych układów scalonych czy infrastruktura ładowania pojazdów elektrycznych. A może wolisz technologie bezprzewodowe? Zarezerwuj sobie czas na prezentacje dotyczące NB-IoT i LTE-M lub modułów komunikacyjnych.

Naszymi prelegentami są:

  • Heliodor Macko, CEO of SEAK, Slovakia
  • Michal Sojka, Czech Technical University in Prague, Czech republic
  • Péter Bátorfi, CEO of Intelliport, Hungary
  • Igor Ginzburg and Mark Schoppel, Traco Power Group, Switzerland
  • Owen Wei and Daniele Cleri, AAEON Technology (Europe) B.V., Netherlands
  • Peter Feciľak, CEELAB, Technical University, Slovakia
  • Rubino Antonio and  Gysel Marco, Sensirion, Switzerland
  • Bystrík Míček, WERKEMOTION design studio, Slovakia

Daj się wciągnąć w świat technologii na konferencji Debatech

Chcesz wystąpić na konferencji, zostać partnerem lub zobaczyć swoją reklamę podczas przerwy w prelekcjach?

Skontaktuj się z nami pod adresem marketing@soselectronic.com